STRONA GŁÓWNA  .:.  KLUB CALIVITA .:.  KONTAKT  

 CaliNews Marzec 2006
ZENTHONIC - JUZ W POLSKIEJ OFERCIE

Powrót do formy...

Marzysz o pięknym wyglądzie i doskonałym samopoczuciu?
Jednak codzienne tempo życia nie wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie i urodę. Podejmij wyzwanie i sięgnij po ZenThonic. Poczuj, jak znów budzisz się do życia!

Świat, w którym żyjemy, ulega istotnym przeobrażeniom. Zwiększa się zanieczyszczenie gleby, wody, powietrza, podczas gdy poziom tlenu bezustannie spada. Aby "dotrzymać kroku" szybko zmieniającemu się otoczeniu, żyjemy w stanie przewlekłego stresu, coraz rzadziej przestrzegając zasad zdrowego odżywiania. Taki styl życia obniża siły obronne organizmu i sprzyja powstawaniu wolnych rodników, co początkowo prowadzi do niegroźnych dolegliwości, z czasem przekształcających się w poważne choroby.

TAJEMNICE KRÓLESTWA ROŚLIN

Na szczęście coraz więcej osób, pragnąc pozostać zdrowym, "zwraca się" ku naturze. W ostatnich latach naukowcy, wykorzystując najnowocześniejsze metody badawcze, odkryli właściwości owoców, warzyw i ziół, które przyspieszają regenerację organizmu.

ŹRÓDŁO ŻYCIOWEJ ENERGII

Tylko rośliny potrafi ą przekształcać energię słoneczną w związki organiczne, pełne życiodajnej energii. Każda z nich zawiera w sobie ogromne ilości witalnej energii w postaci odżywczych i ochronnych składników, zwłaszcza antyoksydantów.
Według doktora Ronalda Priori z The US Departament of Agriculture Research Service w Tufts University, zwiększone spożycie owoców i warzyw, zwłaszcza tych o wysokiej wartości ORAC* (wskaźnik mocy, z jaką antyutleniacz walczy z wolnymi rodnikami) podnosi pojemność antyoksydacyjną ludzkiej krwi o 10 - 25 %. W rezultacie skutecznie chroni komórki i ich składniki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, tzn. zmniejsza ryzyko wystąpienia współczesnych chorób cywilizacyjnych. Wykazano również, że zwalnia procesy związane ze starzeniem się układu nerwowego - w efekcie zwiększa zdolność uczenia się i chroni przed utratą pamięci długoterminowej.

ŹRÓDŁO PRAWIDŁOWYCH WIBRACJI

Oprócz biochemicznej energii życiowej, należy wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik. Nasz organizm - jako "żywa materia" - nie jest tylko strukturą biochemiczną, składającą się z molekuł, ale - jak wszystko we wszechświecie - stanowi złożony twór wibrujących fal. Z punktu widzenia bioinformatyki, zdrowie oparte jest na pracy pojedynczych komórek organizmu, wibrujących z charakterystyczną częstotliwością. Z kolei choroba reprezentuje nieprawidłową zmianę w komórkowej wibracji. Zastosowanie odpowiednich pól elektromagnetycznych, biologicznie aktywnej wody, świeżej żywności i ziół przywraca prawidłowe wibracje komórkowe, tzn. stwarza każdej komórce odpowiednie warunki do pracy i regeneracji.
Innymi słowy, kiedy spożywamy świeżą, zdrową żywność lub biologicznie aktywne suplementy, ich poszczególne składniki emitują sygnały świetlne, które nieuchronnie uczestniczą w rozwoju i zarządzaniu pewnych biochemicznych procesów. Oznacza to, że im większa jest pojemność zmagazynowanej energii w naszym pożywieniu, tym silniejszy będzie jej korzystny wpływ na nasze komórki.

ZENTHONIC - WEWNĘTRZNA HARMONIA

ZenThonic zawiera niepowtarzalną mieszankę specjalnie dobranych koncentratów soków owocowych. Jego podstawowym składnikiem jest "magiczny owoc" pochodzenia azjatyckiego - mangostan.
To niezwykłe bogactwo rozmaitych substancji o silnych właściwościach antyoksydacyjnych (ksantony, polifenole i katechiny), które w połączeniu z pozostałymi składnikami preparatu, dostarczają organizmowi skoncentrowaną energię i wszystkie niezbędne substancje odżywcze. W efekcie ZenThonic pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i energię do działania.

lek. med. Małgorzata Miktus


ZenThonic - Smak Słońca

ZAWARTOŚĆ: 946 ml
KOD: FL0132
Cena klubowa >>>
Cena sprzedaży detalicznej >>>


SPOSÓB UŻYCIA: Przyjmować od 2 do 6 łyżek dziennie między posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

SKŁAD: Koncentraty soków z mangostanu właściwego, czerwonych winogron, truskawek, żurawiny wielkoowocowej, malin, wiśni, jabłek, gruszek, borówki amerykańskiej, przecier gruszkowy.

Opracowanie mgr Renata Zarzycka  
©
  Copyright by Renata i Piotr Zarzyccy. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.


NAJLEPSI NIEZALEŻNI KONSULTANCI CALIVITA INTERNATIONAL

Renata i Piotr Zarzyccy należą do grupy najlepszych niezależnych konsultantów produktów CaliVita.
Prowadzą konsultacje dla
kilkutysięcznej grupy Klubowiczów CaliVita, zapisanych wyłącznie  w ich grupie, którą się opiekują, której są Menadżerami.

Przy zapisie do Klubu CaliVita należy podać następujące ważne dane:
Renata Zarzycka (konsultant nr 0481110715) , Piotr Zarzycki (konsultant nr 0481300674) lub Bożena Zarzycka
(konsultant nr 0481300674)

  -   kontakt -  porada - zapytaj>>>

Jeśli chcesz korzystać z fachowej konsultacji stosowania produktów CaliVita i późniejszej opieki oraz innych darmowych porad zdrowotnych, Newsletter i DARMOWEGO PORADNIKA ZDROWIA, nie wystarczy wpisać się do CaliVita - musisz posiadać właściwego KONSULTANTA -  zawodowo zajmującego się zagadnieniami profilaktyki zdrowia oraz fachowca w poszukiwaniu przyczyn choroby  i w zakresie skutecznego wspomagania leczenia choroby. Wybierając najlepszych konsultantów, uzyskasz najlepszą opiekę!

http://www.zarzyccy.pl


ARTYKUŁY NA TEMAT MANGOSTAN ORAZ ZENTHONIC:

Na przesilenie wiosenne - naturalna bomba z witalną energią>>

Zenthonic >>>

Mangostan >>>

Biologicznie aktywne suplementy>>>


 Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>        wyślij link      strona do druku