Produkty CaliVita®

Już trzy lata od roku 1998 (przyp.red. teraz jest 2006 rok i obecnie mija już 8 lat a artykuł jest wciąż aktualny), stosuję suplementy CaliVita. Od tego czasu moje życie bardzo się zmieniło. Wcześniej pracowałam 40 lat w służbie zdrowia. Mimo to wciąż zapadałam na coraz to nowe dolegliwości. Dziesięć lat temu przeszłam na emeryturę i większość swojego czasu spędzałam na wizytach lekarskich. Moje choroby nie ustawały, a wprost przeciwnie - odczuwałam je jeszcze silniej. Nadszedł czas, i ż musiałam wreszcie zostać swoim własnym lekarzem.


Z tymi produktami czuję się bezpiecznie!!!

Od chwili zastosowania pierwszych suplementów (Triple Potency Lecithin i Strong Bones) z dnia na dzień czułam się coraz lepiej, a wiele dolegliwości zaczęło ustępować "w oczach".
Dzięki Super CoQ10 Plus wysokie skoki ciśnienia i poważna arytmia serca, które męczyły mnie od niepamiętnych czasów, "wyciszyły się. Odczułam poprawę w krążeniu obwodowym, zwłaszcza w kończynach dolnych poważnie zaatakowanych miażdżycą.
Zaczęłam spokojnie przesypiać całe noce. Środki farmakologiczne, które bardzo mi szkodziły i nie zawsze mogłam je stosować - stopniowo odstawiałam!!!

Dziś w mojej apteczce znajdują się wyłącznie naturalne dietetyczne suplementy CaliVita. Rozwój miażdżycy nie tylko został zahamowany, ale w znacznym stopniu cofnięty. Wpłynęło to równie ż na mój wzrok - po 20 latach używania okularów do czytania, od 2 lat (przyp.red. obecnie mija już 7 lat od keidy Pani Józefa nie stosuje okularów do czytania)  czytam bez okularów!

Rok temu włączyłam do diety nową serię CaliVita® . Wspaniały Nopalin, dostarczając codziennej porcji niezbędnego błonnika, oczyszcza mój organizm i przeciwdziała chorobom degeneracyjnym. Vital A szczególnie cenię za składniki roślinne oraz dużą zawartość selenu, który opóźnia procesy starzenia i wzmacnia serce. Od niedawna wprowadziłam tak że Cholestone, aby nie dopuścić ponownie do rozwoju miażdżycy. W tym miejscu wszystkim konsumentkom po menopauzie pragnę gorąco polecić najnowszy preparat zawierający fitohormony - VitalWoman. Roślinne hormony są niezbędne w "jesieni" życia tak dla kobiet, jak i mężczyzn (VitalMan). Nie tylko poprawiają ogólną kondycję i nastrój starszych osób, ale walczą z ich częstymi problemami zdrowotnymi.

Od ponad dwóch lat (przyp.red. od 1999 roku) należę do Klubu Seniorów, gdzie propaguję zdrowy styl życia. Uczęszczam na spotkania, imprezy, zabawy taneczne. Prowadzę tak że swoją grupę konsumentów CV, doradzam i pomagam im w zamówieniach. Razem wyjeżdżamy na wycieczki i nie odczuwamy większego zmęczenia. Suplementy CV dodały mi życiowej energii, siły i wigoru, wyleczyły mnie z powszechnie "nieuleczalnych" dotąd chorób. Jestem żywym przykładem ich działania i odmłodzenia organizmu o co najmniej 10 lat.

Z tymi produktami czuję się bezpiecznie!!!!

Wszystkim konsumentom i sympatykom CaliVita życzę dużo wiary i wytrwałości w drodze ku zdrowiu.

Józefa Wasiak z Rzeszowa
(MENADŻER PALMOWY CALIVITA)

CF News Nr 6, Listopad 2001

Aby zakupić suplementy taniej, zarejestruj się w klubie CaliVita u Pani Józefy Wasiak tutaj >>

 


Galeria zdjęć Józefa Wasiak z roku 2007 (styczeń):

foto1   foto2  foto3   foto4   foto5   foto6  foto7   foto8


Artykuły na temat działania Super Coenzymu Q10:

Koło ratunkowe dla serca >>>
Jest pomoc! >>>
Suplement żywieniowy spowalnia progresję choroby Parkinsona>>>
Z powodu zaniku dziąsłem około 1/4 osób w wieku sześćdziesięciu lat traci zęby!>>>
Więcej na temat Super Coenzym Q10>>>


Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>      wyślij link          strona do druku