ERA TACHYONU 

POLE MAGNETYCZNE A ZDROWIE

Kwant energii – w mechanice kwantowej jest to porcja energii jaką może pochłonąć lub jaką może przekazać układ w pojedynczym akcie oddziaływania z innym układem np. atom z fotonem.  W fizyce klasycznej energia może być wymieniana w dowolnych porcjach, w mechanice kwantowej mikroukłady mogą wymieniać energię tylko w porcjach o dozwolonej wielkości.
W 1900 Max Planck podał nowy wzór na rozkład energii promieniowania ciała doskonale czarnego, w celu wyjaśnienia tego wzoru wysunął hipotezę, że energia promieniowania cieplnego wysyłanego przez ciało ma strukturę nieciągłą i może być wysyłana tylko określonymi porcjami. Koncepcja początkowo została poddana krytyce, lecz wkrótce została przyjęta. Hipoteza Plancka jest uważana za początek tworzenia mechaniki kwantowej. Promieniowanie elektromagnetyczne jest wysyłane i pochłaniane w porcjach (kwantach) energii zależnych od częstości promieniowania
v -  gdzie v oznacza częstość promieniowania, h stałą Plancka.

     W fizyce kwantowej energia, która wypełnia kosmos nazywana jest Energią Punktu Zero.
Energia Punktu Zero jest bezpostaciowa, szybsza niż światło i wszechobecna. Jest nieskończenie inteligentna i zawiera wszystko potrzebne do stworzenia idealnej formy. Nie dotyczy jej żadne wirowanie, obroty, nie ma częstotliwości ani ciągu grawitacyjnego.

Energia Tachyon jest wszechobecna i bezgraniczna. Ma całą potencjalną informację do stworzenia idealnej formy w kosmosie. Tak jak Energia Punktu Zero, energia Tachyon nie obraca się nie oscyluje, nie ma częstotliwości i nie podlega grawitacji. Jedyną różnicą jest to, że Tachyon ma formę.

Analogicznie można powiedzieć o oceanie. Ocean zawiera nieskończoną ilość kropli wody, tak jak Energia Punktu Zero jest bezpostaciowy (jest całością, ale bez formy). Jeśli weźmiemy jedną kroplę z oceanu, ta kropla nadal będzie zawierać wszystko to, co cały ocean, ale z przybraną formą. Podobnie Tachyon zawiera wszystko, co istnieje w Energii Zero, ale ma formę.

Kondensacja Energii Punktu Zero w Tachyon jest początkiem continuum energii, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie formy na planecie. To ta kondensacja tworzy wszystkie formy. W produkcji materii, ta bezpostaciowa Energia Punktu Zero kondensuje się w szybszy niż światło Tachyon.
W punkcie prędkości światła Tachyon wchodzi w reakcję z Polami Subtelnie Zorganizowanej Energii (SOEF). Stając się naenergetyzowanymi, pola SOEF konwertują energię Tachyon w jakiekolwiek częstotliwości, jakie są potrzebne do zachowania równowagi istnienia, przez co wpływają na matrix energetyczne, z którego są zbudowane wszelkie formy fizyczne. Ten krok w Kontinuum Energetycznym jest najlepiej wytłumaczony w uproszczonych pojęciach fizyki.
Aby to przybliżyć przedstawimy interakcję energii Tachyon z leptonową rodziną cząsteczek. Pierwszą elementarną cząsteczką w rodzinie lapton jest pion.

Pion istnieje poniżej prędkości światła i ma stałą obliczalną matematycznie orbitę, którą nazywamy Pole Subtelnie Zorganizowanej Energii (SOEF).

Pole SOEF (Pole Subtelnie Zorganizowanej Energii), którym się zajmujemy utrzymuje pion na orbicie. Pole SOEF pionu, istniejące tuż pod prędkością światła, wchodzi w reakcję z szybszym od światła Tachyonem. W trakcie, gdy Tachyon jest konwertowany na częstotliwość pionu poprzez pole SOEF, pion natychmiastowo ewoluuje w muon. 

Nowy muon ma orbitę, która jest 10 razy większy niż orbita pionu. Pole SOEF muon’u nadal istnieje tuż pod prędkością światła. Kiedy pole SOEF muon’u wchodzi w reakcję z Tachyonem, orbita raz jeszcze się rozszerza, a muon od razu przekształca się w elektron. Orbita nowego elektronu jest 207 razy większa niż orbita muonu. 

Ten stały proces przemiany Tachyonu przez pola SOEF w potrzebne częstotliwości nie zatrzymuje się w tym miejscu. Jest kontynuowany przechodząc w dół przez Kontinuum Energetyczne, dopóki idealna forma nie będzie w końcu osiągnięta, czymkolwiek by miała być – ciałem ludzkim, czy inną znaną nam formą egzystencji. Tak jak to dotyczy wszystkich form w naszym wolniejszym niż światło wszechświecie, pola SOEF nie mogą przekraczać prędkości światła. Jest to bardzo ważne twierdzenie. Nasz świat jest światem formy, a więc jedynym sposobem dla naszego świata, aby wejść w obszar wzajemnego oddziaływania z bezpostaciową energią Punktu Zero jest Tachyon. Sama w sobie energia Tachyon zachowała całą informację potrzebną do stworzenia idealnego Kontinuum Energii dla każdej zindywidualizowanej formy życia. Wszystko, co dzieje się w ciele ludzkim, na przykład, już istnieje w przestrzeni Tachyonu w idealnej formie.

Przykładowy rysunek - pion, muon, elektron

To sama natura w rzeczywistości przywiodła nas do takich wniosków w badaniach naukowych ewolucji. Pomimo wszelkiej opozycji era Tachyon już się zaczęła. Składamy podziękowania dla naukowców, z przeszłości i obecnych, którzy umożliwili rozpoczęcie tej nowej ery, przez co otworzyli drogę dla rewolucji Tachyon. Dziś przewidujemy cały jego potencjał.
.

  Kontinuum Energii

 

.
W fizyce kwantowej, energia, która wypełnia kosmos to „Energia Punktu Zero”. Jest bezkształtna, szybsza od światła i wszechobecna. W tej energii zawarty jest potencjał całej egzystencji i inteligencja do stworzenia idealnej formy.„Skroplenie” energii Zero w energię Tachyonu jest stałym przepływem energii zwanym Kontinuum Energii. Bez żadnej formy i wibracji poruszając się szybciej od światła, ten przepływ energii przekształca się (kurczy) w Tachyon poruszając się w pionowym strumieniu w dół w kierunku prędkości światła. W punkcie światła kontinuum energii współdziała z „Polami Subtelnie Organizującej Energii” (SOEF's) i zaczyna tworzyć matrix energetyczny, z którego są zbudowane wszystkie formy fizyczne. Ponieważ jego źródłem jest energia Zero, kontinuum energetyczne posiada jego cechy. Mówiąc prościej Kontinuum Energii przepływa z nieskończonej bezkształtnej przestrzeni do skończonych ograniczonych (skurczonych) form fizycznych. 

 

TACHYON - źródło wszelkich częstotliwości

Kiedy Kontinuum Energii jest zrozumiałe, jesteśmy w stanie zrozumieć efekty blokad w przepływie energii przez kontinuum. Z tą wiedzą mamy zdolność przestawić się w rozumowaniu o naturalnym stanie harmonii i zdrowia. Otwierając się na  Kontinuum Energii w jego podróży  z Zero - Tachyon - SOEFs, nasza egzystencja jest energetyzowana i rekonstruowana, tak więc możemy tworzyć neg-entropy  lub powstrzymywać starzenie. Poniższy rysunek ilustruje continuum energii, jak przepływa z Energii Zero do Tachyon  przez prędkość światła.

..

Choroby lub schorzenia pojawiają się, gdy występuje blokada naszego indywidualnego continuum czasowego. Jasne jest, więc, że musimy usunąć blokady, aby odtworzyć pionowy przepływ naszego Kontinuum Energii. Blokada jest definiowana jako nieporządek lub chaos w Kontinuum Energii powodujący niedobór energii. Te blokady są w formie poszczególnych częstotliwości, które ostatecznie tworzą problemy (nieporządek, zastoje, blokady) lub choroby w ciele fizycznym.
Tachyon, ponieważ jest źródłem cząsteczek energii, która organizuje i energetyzuje SOEFs, dostarcza potencjału do odtworzenia harmonijnie leczących częstotliwości, tworząc efekt neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom). Tachyon porządkuje to, co było zdezorganizowane. Układa i odtwarza pola SOEFs do ich naturalnego stanu porządku i równowagi, przez co tworzy stan dobrego samopoczucia i zdrowia. Dla przykładu Bio-Harmonex zawiera 20 kompleksowych bardzo przydatnych w profilaktyce   zdrowia  programów neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom):


UWAGA!   BARDZO WAŻNE!
To zdjęcie bierze udział w konkursie - proszę pomóż nam wygrać.
Wygrajmy razem!
Wejdź do galerii nr 6 - BIOHARMONEX,
dalej klikając strzałkami w prawo przejdź do strony 4,
wyszukaj
powyższe zdjęcie
i kliknij w nie proszę kilka razy do 30 sierpnia 2010. Oto link:
http://www.calivita.com.pl/site.php?action=gallery  

 -  galeria BIOHARMONEX,  zdjęcie - str.   4

- AFTER TRAINING zmniejsza uczucie zmęczenia, ułatwia regenerację tkanki mięśniowej, wspomaga gojenie mikro- i makrourazów;

- A N T I F R O N T może mieć korzystny wpływ na samopoczucie u osób bardziej wrażliwych na zmiany frontów atmosferycznych. Antifront można korzystnie połączyć z takimi programami jak Pain, Circulation i Biorhythm.

- BIORHYTHM przywraca prawidłowy biorytm, zmniejsza nadwrażliwość na zmiany pogody (meteoropatię);

- BONE-SPINE wzmacnia tkankę kostną, zapobiega osteoporozie, przyspiesza regenerację kości po urazach;

- CHILD ułatwia prawidłowy wzrost i rozwój dzieci;

- CIRCULATION ochrania serce i naczynia krwionośne;

- DETOX wspomaga organizm w pozbyciu się toksyn poprzez wzmocnienie naturalnych mechanizmów oczyszczania;

- DIGESTION poprawia procesy trawienia i przyswajania składników odżywczych;

- EYE-VISION przyspiesza regenerację oka i poprawia ostrość wzroku (m.in. w krótko- i dalekowzroczności, dla osób dużo pracujących przy komputerze, w księgowości);

- FOREVER YOUNG usprawnia pracę układu hormonalnego kobiet i mężczyzn (podnosi libido, wspomaga procesy antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia);

- HORMONE ochrania i przywraca równowagę hormonalną kobiet;

- IMMUNE wzmacnia system immunologiczny;

- L Y M P H A T I C - drgania programu wspomagają układ limfatyczny. Układ limfatyczny jest ważnym elementem naszej odporności. Jego komórki, obecne w całym organizmie, służą do kontaktu z obcymi substancjami. Warto stosować go jako uzupełnienie programów Immune, Circulation i Detox.

- LIVER-PANCREAS ochrania wątrobę i trzustkę oraz wspiera ich prawidłowe funkcjonowanie;

- M E N S E S dzięki swoim wibracjom program ten, zestraja cykl kobiecy, a szczególnie pomocny może być u kobiet z problemami menstruacji. Zalecany jest jako uzupełnienie takich programów jak Hormone, Skin, Detox oraz Biorhythm;

- M E N T A L R E C H A R G E jest zalecany wszystkim osobom, które są narażone na częsty, długotrwały i/lub nadmierny stres oraz w sytuacjach szczególnej gotowości umysłowej (np. okres egzaminów). Zazwyczaj jest polecany w połączeniu z takimi programami jak Nerves, Relax, Circulation i Biorhythm.

- MERIDIAN reguluje zaburzoną równowagę energetyczną;

- NERVES poprawia pracę mózgu oraz neuroprzekaźnictwo (autyzm, choroba Parkinsona, Alzheimera, schizofrenia, zespoł Downa);

- PAIN zmniejsza ogólne dolegliwości bólowe - połączony z programem łagodzącym migreny;

- P R O S T A T E zalecany jest szczególnie mężczyznom, zwłaszcza panom w średnim i starszym wieku. Można go łączyć z programami Urinary, Biorhythm i Forever Young.

- RELAX łagodzi stres (profilaktyka dysharmonii układu wegetatywnego, pomoc w relaksacji psychicznej);

- RESPIRATORY poprawia funkcje układu oddechowego, łagodzi także dolegliwości związane z genetycznie uwarunkowanymi chorobami tego układu;

- SKIN wspomaga proces leczenia problemów skórnych;

- URINARY ułatwia pracę układu moczowego, niezbędny w profilaktyce i leczeniu chorób tego układ;

- WEIGHTLOSS ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów, przyspiesza metabolizm tkanki łącznej i tłuszczowej oraz ich oczyszczanie;

 

   

Na przykład jeśli ktoś przeżył stres emocjonalny i nadal kroczy przez życie bez ulgi  i równowagi, blokada energii uwidoczni swoje efekty w ciele fizycznym. Ta blokada w naturalnym przepływie energii w efekcie spowoduje braki energii pomiędzy strefą emocjonalną człowieka a jego ciałem.

Można powiedzieć, że blokada może powodować np. niedobory w okolicach lędźwiowych. Taka osoba może doświadczać bólu w niższych partiach pleców. Jeśli stres trwa, sytuacja może pogorszyć się powodując częste i silne bóle pleców, problemy z dyskami kręgów kręgosłupa lub inne choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa. Za każdym razem, kiedy część Kontinuum Energii jest zablokowana, poszczególny organ lub system organizmu, który ma niedobór energii będzie ostatecznie ulegać jednej ze znanych na świecie chorób zwyrodnieniowych.

Energia Tachyonu skupiona na poszczególnym obszarze z niedoborem energii reorganizuje          i energetyzuje zakłócone pola SOEF, pozwalając na zanik blokad. Ciało jest w stanie powrócić    do naturalnego przepływu energii, kiedy blokada jest usunięta. Łączenie się z kontinuum energii oznacza wzrost przepływu energii ze źródła życia: Energii Zero jako współ-odtwórcy naszego dobrego stanu zdrowia, kiedy wzmożemy przepływ życiodajnej energii, możemy być uwolnieni od emocjonalnego stresu.

Tachyon sam w sobie nie jest częstotliwością jednakże zawiera potencjał wszystkich częstotliwości. Jest to ważne do zrozumienia z powodu zamieszania towarzyszącego różnym metodom leczenia częstotliwościami energii stosowanymi przez uzdrowicieli. Kiedy jest zrozumiałe, że Tachyon - będąc pierwszą cząsteczką bezkształtnej energii Zero – jest źródłem wszystkich częstotliwości łatwo jest umieścić go w spektrum energetycznym. Wszystkie częstotliwości takie jak fotony, orgony, fale światła mogą się stać spójne i zbalansowane, kiedy Tachyon jest użyty do energetyzowania pól SOEF. Przez kontinuum energii Tachyon współgra      z polami SOEF, które absorbuję potencjał niezbędny do ich energetyzowania i wzmacniania ich częstotliwości. Kontinuum Energii dotyczy wszystkiego co znamy w naszej egzystencji.

Tachyon nie ma i nie daje sam w sobie konkretnego efektu. To, co robi Tachyon to daje naszemu organizmowi, naszemu ciału  możliwość do wyprodukowania takiego efektu, jaki będzie potrzebny. Jedyną rzecz, której potrzebujemy do osiągnięcia zdrowia i równowagi w naszym życiu jest swobodnie przepływające Kontinuum Energii. Innymi słowy, potrzebujemy stać się superprzewodnikami dla Energii Tachyon poprzez pozwolenie jej na przepływ przez wszystkie warstwy naszego subtelnego ciała. Kiedy ta energia przepływa przez nasze komórki materialne, w całości organizuje cały metabolizm na idealnie zbalansowanym poziomie, w taki sposób jak było przeznaczone im funkcjonować.

Nie ważne jak bardzo złe, niepozytywne są nasze myśli, jak niski jest nasz stan niezadowolenia emocjonalnego, nie ważne, jaki rodzaj „negatywności” produkujemy w jakiejkolwiek formie – w żaden sposób nie może zmienić Energii Tachyon, jego zdolności do przekazywania nam dostępu do energii Zero. Więc potencjalnie, na wszystkie problemy, których doświadczamy: mentalne, emocjonalne, duchowe, albo fizyczne – Tachyon może wpływać pozytywnie!

Kolejnym cudownym aspektem używania jedynie źródła energii jest to, że nie musimy mieć do czynienia z niepożądanymi efektami ubocznymi. Nawet, jeśli zaaplikujemy tak dużo energii, że niektóre części naszego organizmu będą bardzo silne ze względu na szybki proces przebiegu leczenia, a niektóre nie będą nadążać, nie będzie to problemem. Proces ten może czasem spowodować natężoną detoksykację organizmu, a następnie reakcje uzdrawiania, które w początkowym okresie  mogą wydawać się bardzo silne, wręcz przytłaczające, ale nigdy nie wywołają negatywnych efektów.

Energia Tachyon jest po prostu naturalnym katalizatorem dla procesu samoleczenia.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Skuteczność urządzenia Bio-Harmonex potwierdzają różne badania kliniczne. Znane są liczne przypadki pojawienia się efektu terapeutycznego już w 30 min. po zastopowaniu urządzenia (dotyczy głównie działania przeciwbólowego). Przez ponad 30 lat stosowania tej metody nie wykazano żadnych działań nieporządnych.

 Przeczytaj o energii Bio-Harmonex >>

Powstanie teorii biofotonów

W latach dwudziestych XX wieku, Gurwitsch ustalił już ponad wszelką wątpliwość, że żyjące komórki i tkanki generują ekstremalnie słabą, chociaż biologicznie aktywną postać promieniowania elektromagnetycznego w zakresie UV. Zgodnie z jego doświadczeniem, obecność tego promieniowania była w pewien sposób związana z naturą samych procesów życiowych. W zasadzie, Gurwitsch był w stanie przedstawić dowód słabej, ale stałej emisji fotonów w zakresie optycznym o niskiej liczności z biologicznych układów, wskazując, że pobudza to podziały komórkowe. Próbując udowodnić uniwersalną zasadę biofizyczną, która mogłaby obejmować paradoksalnie, ale z drugiej strony niezaprzeczalne korelacje pomiędzy zdarzeniami podziału komórkowego (mitozy), a innymi zdarzeniami występującymi nawet w odległych miejscach wewnątrz żyjącego organizmu, Gurwitsch przez przypadek, ale z zachowaniem wszystkich procedur naukowych, zdołał odkryć coś, co nazwał "mitogenicznym promieniowaniem".
Sławny rosyjski profesor medycyny i biofizyk - Aleksander Gurwitsch - udowodnił empirycznie ten zadziwiający fakt w 1922 r.. Ciąg dalszy tej historii tutaj>>>

Po długim okresie braku zainteresowań tym tematem, a nawet zaprzeczeń, małe grupy naukowe rozproszone po całym świecie (w Rosji, Australii, Chinach, Włoszech, Japonii, Niemczech, Polsce i USA), pracując niezależnie od siebie, dzięki użyciu nowoczesnych fotopowielających technik, na nowo odkryły emisje ultra słabego światła z żyjących tkanek. Od tego czasu, liczni naukowcy bezsprzecznie potwierdzali, że w jądrze żyjących komórek naprawdę istnieje dostrzegalne światło.

Wśród naukowców najsławniejszą grupą byli niemieccy biofizycy pod kierunkiem prof. Fritza Alberta Popp. Badacze ci, podporządkowując się ścisłym wymaganiom metod naukowych, w 1975 r. niepodważalnie potwierdzili wspomniany postulat i stworzyli pojęcie "biofotonu". W powszechnym znaczeniu określenie foton oznacza "kwant światła". Więcej tutaj>>>

Poprzez umieszczenie przedrostka bio-, narodził się termin biofoton, z zamiarem sugestii, że może być on emitowany przez żyjącą materię (komórki).

Kolejne właściwości nowego BioHarmonex:

• Trzystopniowa, regulowana moc programów;

• Nowoczesny kształt, kolorowy wyświetlacz LCD;

• Akumulatory AAA, łatwo wymienialne przez użytkownika;

• Przenośny, poręczne przyciski, mały rozmiar;

• 20-językowy system menu.

Przenośne urządzenie może być swobodnie używane zarówno w miejscu pracy, jak i podczas podróży.

UWAGA!
Osoby z rozrusznikiem serca, używające aparatów słuchowych lub innych urządzeń leczniczych, przed zastosowaniem urządzenia BioHarmonex III powinny zasięgnąć porady lekarskiej.

 
Cena klubowa: równowartość w PLN - 2.450,00 PLN

Cena klienta (detaliczna) z wpłatą na konto: 3.259,00 PLN - kup teraz >>

Zakup w niższej cenie w formie z rejestracja w Klubie CaliVita tutaj>>


Zobacz też:


Cennik Klubowicza      Cennik detaliczny PLN i EURO - kup teraz         wyślij link znajomemu      strona do druku     Zapytaj


PLASTRY   OCZYSZCZAJĄCE   DETOX   PATCH >>

<< wróć

 

www.faceci.com.pl