Super CoQ10 Plus

Spośród wielu substancji jakie wytwarza Twój organizm jedną z najważniejszych jest Koenzym Q10. Największa jego ilość gromadzi się w mięśniu sercowym, mięśniach szkieletowych i wątrobie. Precyzyjniej mówiąc gromadzi się w mitochondriach, które śmiało możemy porównać do akumulatorów każdej komórki. Niestety, z wiekiem ilość wytwarzanego przez Ciebie koenzymu Q10 zmniejsza się i w wieku starszym będziesz "produkował" go już na prawdę dużo za mało. Jeśli powszechnie wiadomo, że Q10 odpowiada za procesy energetyczne w organizmie, jeśli wiadomo, że po 33 roku życia produkujesz Q10 już w niewystarczającej ilości, to całkiem logiczne wydaje się porównanie do trzech biegających facetów w różnym wieku. Wyobraź sobie rodzinny mecz piłki nożnej, gdzie w drużynie gra skład 3 osobowy: dziadek, syn i wnuk. Jak będzie wyglądać wydolność organizmu tych osób? Dziadek po kilku minutach idzie na bramkę, bo tam można odpocząć, syn dziadka idzie na obronę, bo jak stanie bliżej bramki, to będzie mniej biegał, a wnuczek w pełni sił będzie dalej napastnikiem, bo może szybko biegać i to non stop. Tak samo jest w życiu. Zwróć uwagę i zastanów się dlaczego jest tak, że im dalej w wiek, tym słabszy fizycznie organizm. Wspominaliśmy o tym, że największa ilość Q10 gromadzi się w mięśniu sercowym i mięśniach szkieletowych, czyli tych, które odpowiadają za Twój ruch. A serce? Ten mięsień jako jedyny nigdy nie odpoczywa. Kiedy zechce odpocząć, to ...., sam rozumiesz. Kiedy w wyniku postępującej u każdego z nas miażdżycy serce musi zwiększać swoją pracę, to za sprawą niewystarczającej ilości Q10 - słabnie! W czasie zawału, kiedy potrzebna jest maksymalna wydolność serca, niestety w wyniku różnych czynników w tym braku Q10 serce nie daje sobie rady i ....- problem!

Niemal wszystkie publikacje prasowe i internetowe odpisują działanie Q10 w sposób prawie naukowy. Z koenzymem Q10 mamy tak bogate doświadczenie, że postanowiliśmy przytoczyć kilka autentycznych historii osób, które z naszego polecenia brały tą jak nazywają lekarze "witaminą serca". Ale najpierw przedstawimy Ci różnicę pomiędzy naszym Q10, a tym który możesz kupić w aptece. Pamiętaj również, że Super CoQ10 Plus wzbogacony jest o witaminę E, Beta - karoten, i selen co oznacza bardzo intensywne współdziałanie i wzmocnienie działania, w biochemii nazywane synergizmem. No i jeszcze jedna ważna uwaga. Koenzym Q10 CaliVita International jest pochodzenia roślinnego, a nie zwierzęcego (serca wołowe).

Historia I
Pani Marta, właścicielka apteki w Krośnie jest członkiem Klubu Konsumentów CaliVita International. Z niedowierzaniem słuchała informacji o skuteczności naszych suplementów na prezentacji którą prowadziłem. Poprosiła o zaproponowanie zestawu dla przewlekle chorej jej wnuczki, ponieważ stwierdziła, że nic z tego co ma na półkach swojej apteki nie zadziałało. Kiedy zaproponowany zestaw fantastycznie zadziałał na dziecko, Pani Marta nabrała zaufania i zaczęła kupować dla siebie Super CoQ10 Plus, pomimo faktu, iż w swojej aptece ma Q10. Ponieważ nasz Q10 jest w dużym opakowaniu 90 sztuk, nie zorientowała się, że w czasie Świąt Wielkanocnych braknie jej koenzymu. Ponieważ koenzym nie kumuluje się w organizmie i trzeba go stale dostarczać, więc jeśli go faktycznie brakuje, wówczas organizm zaraz daje o tym znać. 
Pani Marta w czasie Świąt zmuszona była do skorzystania z "własnego" koenzymu. Jak potem opowiadała było to tak: połknęła jedna sztukę (30 mg) i żadnej reakcji organizmu. Zaznaczała, naszego Q10 brała tylko jedna sztukę (20 mg). Następne 30 mg i dalej nic. Następne 30 mg i w dalszym ciągu za mało. Aż po 4 sztuce aptecznego koenzymu z wątroby, czyli łącznie po 120 mg wątrobowego koenzymu, działanie było takie samo jak po naszej jednej kapsułce Super Coenzym Q10.
Ta historia i ten przykład jest powszechnie znany i cytowany na szkoleniach przez eksperta od produktów CaliVita dr n. med Danutę Broniarczyk -  Pawłowską.
Obrazuje jednoznacznie, iż nie każdy Koenzym Q10 potrafi zadziałać tak samo w tej samej dawce.

Porównanie jest szokujące 20mg Super Coenzym Q10 = 120mg koenzymu z wątroby!
Sublingual CoQ10 pod język do ssania, zawiera 30 ml koenzymu o przyspieszonym wchłanianiu.

Mamy sześciokrotnie mocniejszy produkt. I przy okazji chciałbym Cię zapewnić, że w wypadku innych naszych produktów jest podobnie.

Historia II
Pan Józef (73 lata) - wujek naszego Klubowicza, osoby powszechnie znanej i szanowanej z tytułu wykonywania swojego zawodu (sędzia sadu), leżał dłuższy czas w szpitalu i w końcu poproszono rodzinę, by zabrała chorego do domu, bo coraz bardziej słabł pomimo podawania leków. Stan był już taki, że starszy pan nie mógł podnieść się samodzielnie z łóżka. Pan sędzia miał w pamięci informacje o Q10, które pojawiły się na zamkniętym spotkaniu u innej bardzo znanej osoby - swojego przyjaciela. Zwrócił się do nas z prośbą o ten produkt (dla wujka). Ponieważ sprawa była pilna natychmiast go otrzymał ze wskazaniem podania choremu maksymalnej dawki. Efekt był taki: trzy dni później starszy pan, samodzielnie wypisał się ze szpitala, wrócił do domu autobusem i satysfakcją obserwował zdumienie wszystkich, którzy wiedzieli w jakim stanie był jeszcze kilkadziesiąt godzin temu. Ciekawe jak wyglądały miny lekarzy, kiedy pan Józef opuszczał oddział, którzy nic nie wiedzieli na temat tego co dodatkowo brał ich pacjent. 

Historia III
Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Lucyna lat ok. 50. Wezwanie "R"- ki. Rozległy zawał mięśnia sercowego. Po wyjściu ze szpitala odpoczynek w domu i po jakimś czasie trzeba stanąć przed komisją lekarską - była na rencie zdrowotnej. Badania lekarskie - i wszystko OK! Bieżnia wysiłkowa i lekarz stwierdził, że po rozległym zawale nie można mieć takich wyników, czyli nie było zawału - pomyłka kardiologów. No, ale ona tłumaczyła się, że przecież ma pan doktor wszystkie badania i całą historię choroby. Nie dał wiary, cofnięto kobiecie rentę. Kiedy nam to opowiadała nie wiedzieliśmy czy jej gratulować powrotu do zdrowia, czy jej współczuć utraty renty.

Podobnych historii mamy tak dużo, że moglibyśmy napisać cały serwis tylko o Q10 i autentycznych przypadkach, które znamy osobiście. 
Wszyscy, którzy mają problem z sercem powinni brać Super CoQ10 Plus. Wszyscy, którzy zaczęli stosować ten produkt, widząc co potrafi zrobić w organizmie nie rezygnują z profilaktyki tym produktem. Czują się znakomicie!

Więcej szczegółów na temat SUBLINGUAL COENZYM Q 10 który wchłania się już w ustach >>>


Jeśli masz problemy z sercem, jeśli chcesz się od nich uwolnić, to NIE CZEKAJ!!! - skontaktuj się z nami. 

Super Coenzym Q10 wyprodukowany wg. najwyższych norm GMP, jest całkowicie bezpieczny – w żadnej dawce nie jest toksyczny, nie powoduje skutków ubocznych. Certyfikat GMP sprawia, iż najlepszy jakościowo ubichinon na naszym rynku to Super Coenzym Q10 Plus (10mg i 20mg) firmy CaliVita International. Moc działania zawdzięcza swojemu roślinnemu pochodzeniu. Obok cennych substancji  - unichinion o zawartości energii roślin, swoją moc zwiększa również współdziałaniu zawartych w nim składników tzw. antyoksydantów. Z doświadczenia Pani Marty - farmaceutki wiemy , iż roślinny Coenzym Q10 działa aż sześciokrotnie mocniej niż porównywalne tego typu produkty z wątroby wołowej, które są znacznie słabsze.

Ciekawostka!
Jedna kapsułka CoQ10 dostarcza tyle koenzymu, jakbyśmy zjedli  2 kg łososia.

Z historii Klubowiczów CALIVITA

Chciałbym w kilku słowach opisać moje doświadczenia z preparatami firmy Calivita. Jestem aktywnym zawodowo mężczyzną w wieku 64 lat. Pracowałem zawsze w służbach związanych z zakupami. Związane to było z ogromem stresów oraz „niehigienicznym” stylem życia. Ostatnio  z przerażeniem zaznajomiłem się z wynikami badania krwi ( cukier na czczo 290 mg !!!).  Lekarz chciał „ na siłę” spowodować branie przeze mnie insuliny. Zacząłem stosować dietę (niezbyt rygorystyczną - odstawiłem głównie słodycze), zażywając nadal Amaryl 4.  Efekty były znikome.

Miesiąc temu zakupiłem  Noni w kapsułkach, Chromium Max, Super Co Q10 i Nopalin. Wyniki były rewelacyjne. W ostatnim tygodniu 95 – 125 mg !!!

Jednocześnie poprawiły mi się wyniki cholesterolu oraz ciśnienie krwi. Reasumując, mogę każdemu polecić preparaty Calivita.

Przy okazji chciałbym Panu Piotrowi Zarzyckiemu bardzo podziękować za pomoc w doborze właściwych preparatów a szczególnie za to, że zawsze miał Pan czas, aby służyć radą w trudnych sytuacjach. Pozdrawiam Andrzej K.  (Monday, May 08, 2006 1:28 PM)

 


Z mojej praktyki lekarskiej...
CaliNews nr 5 (17) Wrzesień 2004

Profilaktyka raka piersi

Jestem wdową, emerytką w wieku 58 lat. Niestety, rok temu wykryto u mnie raka piersi, interwencja chirurgiczna i leczenie chemioterapią było nieuniknione. Obecnie czuję się znacznie lepiej, ale wciąż jestem bardzo słaba. Proszę mi zaproponować produkt, dzięki któremu mogę wzmocnić swój organizm i ograniczyć do minimum ryzyko, że ta okropna choroba znów mnie zaatakuje.

W Pani przypadku przydałaby się dieta zgodna z grupą krwi. Proponuję wypijać dużo płynów wyciskanych ze świeżych i surowych owoców (uwzględniając grupę krwi) lub zastosować ZenThonic. Mega Protect 4Life jest doskonałym źródłem antyoksydantów w tym flawonoidów, oprócz którego zalecam jeszcze zażywanie glonów w postaci produktu Ocean21 lub Spirulina Max, połączonego z Super CoQ10  oraz C-1000 (C 500 w większej dawce).

dr Edith Varga


Co można jeszcze zrobić?
CaliNews Listopad 2005


Czytając rubrykę "Moje doświadczenia z preparatami CVI", postanowiłam podzielić się z Państwem moimi uwagami. Z zawodu jestem pielęgniarką, dlatego mam częsty kontakt z chorymi osobami.

Jedna z moich podopiecznych - P. Władysława, lat 91 - skarżyła się na ostry ból brzucha. Po licznych konsultacjach lekarskich trafiła na stół operacyjny. Po usunięciu pęcherzyka żółciowego z garścią kamieni, nie mogła jeść, wymiotowała, była bardzo osłabiona.

Poleciłam jej Liver Aid 1x1 kapsułka. W krótkim czasie doszła do siebie, powrócił jej apetyt. Zaczęła też stosować Cholestone, po którym unormalizowało się ciśnienie krwi. Obecnie pełna wigoru, 94-letnia już babcia Władzia gotuje wszystkim obiady.

Cholestone to wspaniały preparat. U wielu osób obserwowałam powrót ciśnienia krwi do wartości prawidłowych oraz cofanie arytmii serca (w dawce 2x1 tabletka). Oczywiście nie wolno rezygnować z leków zalecanych przez lekarza.

A oto drugi, ciekawy przypadek:  Pani Aleksandra, 82 lata - udar krwi do mózgu - szpital - paraliż.
Lekarze dawali jej 3 miesiące życia i wypisali do domu. Wkrótce dołączyło się zapalenie płuc. Córka prosiła mnie, co może jeszcze dla niej zrobić. Zaproponowałam Polinesian Noni 3x30ml, C-500 2x1 tabletka, Vital zgodny z grupą krwi 1x1 tabletka, Mega Protect 4 Life 1x1 tabletka, no i oczywiście Super CQ10 Plus 3x1 kapsułka. Po 2 miesiącach przyjmowania produktów wyszła sama do ogrodu i ku zdumieniu sąsiadów robiła porządki w ogrodzie. Od tego incydentu minął rok, pani Aleksandra nadal świetnie się czuje i poleca suplementy chorym sąsiadom.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Klubowiczom dużo zdrowia.

Z poważaniem, Anna Kaczan


Koło ratunkowe dla serca
Z tymi produktami czuję się bezpiecznie
Suplement żywieniowy spowalnia progresję choroby Parkinsona>>>
Jest pomoc! >>>
Walka z parodontozą >>>
Więcej na temat Super Coenzym Q10


Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>       wyślij link        strona do druku