"Na to nie ma lekarstwa, może dziecko z tego samo wyrośnie?"

Oliwia (12 lat) z Częstochowy dostała strasznej wysypki na twarzy. Diagnoza lekarska nie wróżyła nic dobrego: nieuleczalna alergia skórna - fotoalergia.
Wysypka mogła zniknąć samoczynnie lub nie i na dodatek wszystko mogło przeciągnąć się nawet 18 roku życia, a nawet dłużej. Zalecono jej brak kontaktów ze słońcem i wodą, co przy jej temperamencie było niemożliwe do zrealizowania. Jak się okazało, medycyna nie miała skutecznego środka na taki typ alergii,  a kolejni specjaliści rozkładali ręce i powtarzali:

"- Na to nie ma lekarstwa, może dziecko z tego wyrośnie?"

W lipcu 2001 r. na zaproszenie grupy naszych klubowiczów z Bielska Białej, pojechaliśmy na spotkanie informacyjne dotyczące zdrowia, profilaktyki i leczenia suplementami CaliVita jakie poprowadziliśmy. Na potkanie to aż z Częstochowy, poszukując ratunku dla dziewczynki, przyjechali również rodzice Oliwi. Co było dalej, czy lekarze mówili rodzicom prawdę ("nie ma lekarstwa") czy klasycznym lekarzom zabrakło podstawowej wiedzy na ten temat i nie potrafili działać w naturalny sposób?

To było przeznaczenie

Nasza przygoda z California Fitness rozpoczęła się całkiem przypadkiem i stosunkowo niedawno. Całą rodziną trafiliśmy na spotkanie mając w zanadrzu pewien problem - mianowicie, nasza starsza córka Oliwia (12 lat) dostała strasznej wysypki na twarzy. Diagnoza lekarska nie wróżyła nic dobrego: nieuleczalna alergia, wysypka mogła zniknąć lub nie i na dodatek wszystko mogło przeciągnąć się nawet do 18 roku życia. Zalecono brak kontaktów ze słońcem i wodą, co przy temperamencie naszej córki było niemożliwe do zrealizowania. Ponieważ medycyna nie miała skutecznego środka, postanowiliśmy wypróbować coś innego. Polecono nam wtedy trzy produkty z oferty CF: NOPALIN z serii Calivita®, Mega Protect 4Life oraz C-1000.

Nazwy były egzotyczne, ale zdumienie i radość przerosła nasze oczekiwania. Już po pierwszym tygodniu zażywania preparatów widać było pozytywne efekty, a po niecałym miesiącu kuracji, po tej niesamowitej wysypce nie było prawie śladu. Córka w pełni korzystała przez ten okres ze słońca i wody. Zachęceni skutecznością działania suplementów CF, sprezentowaliśmy sobie kolejny NOPALIN , aby uporać się z notorycznymi zaparciami Edyty oraz Bee Power. I tu również nie zawiedliśmy się. Edyta nie pije już co wieczór wywarów z kilku torebek ziół, ja natomiast, przez cały dzień jestem pełen energii, nie potrzebuję już popołudniowej drzemki, kładę się spać później niż zwykle, a co najważniejsze wstaję rano wypoczęty.


Cała nasza rodzina zażywa również Garlic Caps with Extra Parsley i jak na razie pierwsze zimne dni nie dały nam rady. Mamy nadzieję, że przetrwamy w takiej samej kondycji zdrowotnej cała zimę.

Edyta i Paweł Dąbrowscy
(10%) 

 
 

 
 

Więcej na temat zastosowanych produktów tutaj
  - link: http://www.zarzyccy.pl/produkty.html

 

 

Do leczenia choroby alergicznej zastosowaliśmy tutaj wspaniałą naturalna witaminę C 1000 - obecnie w Polsce mamy w sprzedaży klubowej połowę słabszą dawkę -  C 500, niezastąpiony w alergii Mega Protect (dostępny w Polsce odpowiednik: Protect 4 Life)  oraz wspaniałe w chorobach skórnych, ukł. górnych dróg oddechowych, powiększonych migdałkach, w alergiach, nowotworach, reumatyzmie oraz chorobach zakaźnych (w tym gronkowiec), zastępcze NONI czyli bardzo skuteczny w oczyszczaniu organizmu + "miotła" dla Twojego jelita -  NOPALIN.
 

Przeczytaj tutaj w oryginale artykuł nr 5 - "TO BYŁO PRZEZNACZENIE"
 - link: http://www.faceci.com.pl/alergia.html