<<  DETOKSYKACJA  Detox Patch SCHORZENIA - Alergia na pyłki

 

W formach alergii wziewnej np. alergii na pyłki  lub  kataru siennego, przytarczyczka w złym stanie powoduje reakcję - nadwrażliwość.

Nakładaj plastry na duży palec: refleksyjny punkt nosa  nr 6,  przytarczyczki nr 13,  oskrzela nr 14 i tchawica 48.

Nakładaj również plastry na refleksyjny punkt:  nadnerczy 21,  nerki  22,  moczowody 23, pęcherza moczowego 24.

Punkty te mają właściwości lecznicze w stosunku do zapaleń. Alergiczne zapalenia skóry mogą być leczone przez nakładanie plastrów na refleksyjne punkty nadnerczy - nr 21
  


  UWAG DO STOSOWANIA PLASTRÓW OCZYSZCZAJĄCYCH DETOX PATCH

* Kiedy zakładasz Detoksykujące Plastry na podeszwę stopy, musisz się upewnić, że strona ze słowami na opakowaniu przyklejona jest do plastra.

* Jeśli używasz Plastry po raz pierwszy, możesz też nałożyć 3 sztuki na każdą stopę, a rano, przy zdejmowaniu plastrów, prosimy zwrócić uwagę, na której części jest najwięcej osadu.

* Zalecane jest założenie skarpetek na naklejone plastry, aby uchronić Ciebie i/lub Twoją rodzinę od toksyn oraz aby zwiększyć nacisk plastrów na stopę.

* Prosimy nie używać Plastrów jeśli saszetka jest otwarta. Sproszkowana substancja o wysokiej kwasowości przy wdychaniu i bezpośrednim kontakcie z oczami lub nosem, może być niebezpieczna dla zdrowia .

* Plastry sa jednorazowego użytku, po nocy należy wyrzucić je niezwłocznie do śmieci.

* Prosimy nie naklejać Plastrów bezpośrednio na oczy, organy płciowe, odbyt lub rany i używać plastrów jedynie zgodnie z przeznaczeniem.

* Prosimy nie używać Plastrów w okresie ciąży. Nie mamy jeszcze żadnych danych dotyczących skutków stosowania Plastrów podczas ciąży.

* Nie stosować plastrów dla dzieci poniżej 3 roku życia, przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.


Cennik Klubowicza      Cennik detaliczny - kup teraz         wyślij link znajomemu      strona do druku     Zapytaj


PLASTRY   OCZYSZCZAJĄCE   DETOX   PATCH >>