Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>      wyślij link          strona do druku 

Tlen - eliksir życia

"Nie znam choroby, u podstaw której nie leżałoby niedotlenienie komórek"
 
- głosi znany biochemik Otto Wartburg, laureat Nagrody Nobla.

   Są na Ziemi miejsca, gdzie znacznie więcej ludzi dożywa późnej starości, niż gdzie indziej. Na obszarach Chin, Tybetu, Indii, Meksyku czy Peru wiek wielu osób znacznie przekracza sto lat. Nawet nie imają się ich choroby. Chociaż mieszkają w krajach bardzo od siebie oddalonych, to łączy je kilka podobieństw: krystalicznie czysta woda i powietrze i profilaktyka - odżywianie roślinami leczniczymi (Meksyk>>), picie zdrowych napojów np. zielonej herbaty (Chiny>>)..

    Niech nam żyje sto lat!

    Bez tlenu życie ludzkie jest niemożliwe. Podtrzymuje on pracę wielu miliardów komórek w ciele człowieka. Wszelkie funkcje organizmu, począwszy od funkcjonowania mózgu, poprzez neutralizowanie substancji trujących, po zdolności zmysłów i myślenia, są uzależnione od energii pozyskiwanej z tlenu. Dlatego też kluczem do osiągnięcia maksymalnie dobrego stanu zdrowia jest udoskonalenie procesu dostarczania tlenu do komórek, dzięki czemu mogą one prawidłowo funkcjonować.

     Kiedy zbyt mało tlenu dociera do komórek, zaczynają one szukać innych źródeł energii, by móc podtrzymać funkcje niezbędne dla życia. Zwykle w takiej sytuacji komórki zaczynają rozkładać glukozę w procesie beztlenowej glikolizy, która może zaburzyć metabolizm komórkowy. W stosunkowo krótkim czasie powstaje szereg słabych, nieprawidłowych komórek, które straciły swoją zdolność obronną, adaptacyjną. Takie komórki stają się bezbronne wobec ataków wirusów, grzybów, bakterii i innych zarazków chorobotwórczych. Względny niedobór tlenu może być przyczyną takich objawów, jak: ból głowy, zmęczenie, problemy z oddychaniem, alergia. W takim przypadku jedyną skuteczną metodą złagodzenia tych dolegliwości będzie zwiększenie poboru tlenu. Jeżeli krystaliczne powietrze jest nieosiągalne, skorzystajmy z możliwości zastosowania substytutów tlenu!
 CF Europe

.

Moje doświadczania...

     Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną.
Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu.

Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka. Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne.

U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit.
Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen.

     Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach.
W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła. Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach.
Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych. Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany.

dr Lin Clark
CALINews nr 11, Wrzesień 2003

 

Dr Otto Wrtburg już w 1931 roku przeprowadzał swoje doświadczenia na kilkudziesięciu różnych zwierzętach. Pozbawiał zwierzęta właściwej ilości tlenu.  W sytuacji zbyt małej podaży tlenu komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia. Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji. 

.

 

OXYMAX ma bardzo wiele zalet m.in.: łagodzi dolegliwości w przebiegu chorób sercowo-naczyniowych (np. zawał serca, nadciśnienie tętnicze), w cukrzycy i podagrze,  zwiększa zapotrzebowanie mózgu w tlen, korzystnie wpływa na przemianę materii.
U sportowców szybko likwiduje zakwasy, wpływa na tlenowa aktywność fizyczną, przywraca energię i znacząco wpływa na polepszenie wydolności u sportowców.

Dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym zwiększa gojenie się trudnych do leczenia ran szczególnie tych po oparzeniu,  przyczynia się do eliminacji bakterii beztlenowych takich jak Streptococcus, Staphylococcus, Salmonella, Coli itp. Walczy z Cancidą. Dzięki temu wspomagając usuwanie głównych przyczyn chorób - pasożytów, wspomaga leczenie, przywraca homeostazę środowiska wewnętrznego, przywraca homeostazę mikroflory jelita, a tym samym wspomaga leczenie najcięższych chorób takich ja nowotwory (rak).
W każdej terapii warto pamiętać o tym suplemencie diety -  stabilizowanym tlenie (OxyMax), który niszczy chorobotwórcze bakterie i pasożyty.

"W ostatnich latach zauważamy, że coraz więcej osób ma problemy z nadmiernym wzrostem grzybów zwanych Candida albicans. Choroba ta ma swoje korzenie we względnie łatwym niedoborze tlenu w organizmie, co czyni stabilizowany tlen doskonałym pomocnikiem w skutecznym leczeniu tych problemów. Ludzie z kandydozą mają również zaburzony system immunologiczny zwłaszcza, jeśli byli leczeni antybiotykami. 
Z informacji dostarczonych przez dietetyków, lekarzy i pacjentów stosujących stabilizowany tlen podczas leczenia Candida, wydaje się, że jest on bardzo skutecznym suplementem. W niektórych przypadkach należy stale stosować stabilizowany tlen przez okres od 3 do 4 miesięcy (czasami nawet dłużej), w celu eradykacji uogólnionej kandydozy. Obok ParaproteX, OxyMax skutecznie wspomaga usunięcie infekcji grzybiczej."

 - prof. Valyeria Szedfla-Vadocz

Dobrym pomysłem jest stosowanie stabilizowanego tlenu OXYMAX do każdej wody nieznanego pochodzenia. Niewątpliwe wspaniałą rzeczą jest mieć go pod ręką w podróżach turystycznych jako oczyszczacz wody i antyseptyk. Stabilizowany tlen to dobra ochrona przed infekcjami bakteryjnymi, grzybiczymi, wirusowymi i pierwotniakowymi.

Proszę pamiętaj, aby ochronić się, stosuj rozpuszczony w wodzie stabilizowany tlen!

Więcej jaką korzyść przynosi tlen w chorobach nowotworowych tutaj.

ARTYKUŁY TEMATYCZNE:
http://www.faceci.com.pl/tlen_zycie.html
http://www.faceci.com.pl/tlen_gaz.html
http://www.faceci.com.pl/oxymax.html

Turbodoładowanie tlenowe - OXYMAX


    W wyniku uprzemysłowienia oraz zanieczyszczenia środowiska, systematycznie zmniejsza się w powietrzu stężenia tlenu. Jeszcze 100 lat temu notowano 22% tlenu w Powietrzu, a dziś zaledwie 12-15%. Twoje płuca są w maksymalny sposób obciążone zanieczyszczonym powietrzem. Podobnie jest z zanieczyszczona i przetworzona żywnością, która zakwaszając organizm, również zwiększa jego zapotrzebowanie organizmu na tlen.

 „Dajcie mi możliwość dostarczenia do organizmu wystarczającej ilości tlenu,  a ja wzniecę w nim ogień”    - ojciec medycyny:  Hipokrates 

...I nastał dzień, kiedy to współczesna nauka pozwoliła na spełnienie marzeń Hipokratesa  - firma CaliVita opracowała OXYMAX -  suplement zawierający biologiczny tlen w koncentracie.
 

Dla porównania w wodzie z kranu zawartość tlenu wynosi 5-7 cząsteczek, a w przypadku wody źródlanej 10-12 cząsteczek na 1 milion części wody.
 

OXYMAX zawiera 1000 razy  więcej tlenu niż w wodzie bo 12000 cząsteczek tlenu na 1 milion części wody. Stąd też tlen stabilizowany o ujemnych jonach tlenu - bardzo pozytywnych dla zdrowia, jest mistrzem w dotlenianiu organizmu, a szczególnie miejsc zaatakowanych choroba niedokrwienną, powikłaniami związanymi z cukrzycą, z rakiem,  - nowotworem lub infekcyjną. Rozprowadzany jest w organizmie poprzez krew ale również poprzez osocze i płyny obwodowe, dzięki czemu dociera do wszystkich miejsc w organizmie, nawet tam, gdzie wystąpiły zatory i nie dotrze krew.
OXYMAX ma bardzo wiele zalet m.in.: łagodzi dolegliwości w przebiegu chorób sercowo-naczyniowych (np. zawał serca, nadciśnienie tętnicze), w cukrzycy i podagrze,  zwiększa zapotrzebowanie mózgu w tlen, korzystnie wpływa na przemianę materii a u sportowców szybko likwiduje zakwasy, wpływa na tlenowa aktywność fizyczną, przywraca energię i znacząco wpływa na polepszenie wydolności sportowców.
Dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym zwiększa gojenie się trudnych do leczenia ran szczególnie tych po oparzeniu,  przyczynia się do eliminacji bakterii beztlenowych takich jak Streptococcus, Staphylococcus, Salmonella, Coli itp.

OXYMAX jest dostępny w sieci globalnej patrz cennik.

=====================================

Z produktów CaliVita oferty wzmacniających odporność , przydatnych w miażdżycy, chorobach serca, w cukrzycy , w chorobach pasożytniczych i astmie,  przygotowane przez Konsultanta Medycznego CaliVity dr Małgorzatę Miktus.

OxyMax - dawki profilaktyczne

Przygotowanie "roztworu podstawowego" dla noworodków i dzieci do 6 - 7 r. życia:
Do 15 kropli Oxy Max dolej  0,5 litra wody mineralnej lub letniej przegotowanej wody.
(Przelicznik inaczej -  5 kropli na 150 ml wody)

Najpierw wlewamy krople, a następnie zalewamy wodą !!!

zalecenia dla dzieci:

- noworodki : 1 ml  roztworu wody z OXYMAX  3 x dziennie
- dzieci od 1 do 4 lat: 1 - 4 ml  roztworu wody z OXYMAX  3 x dziennie
tj.  1 ml roztworu przeliczaj na 1 rok życia i podawaj 3 x dziennie
- dzieci od 5 - 10 lat: 5 do 10 ml  roztworu wody z OXYMAX 3 x dziennie tj. przeliczaj średnio 1 ml roztworu na 1 rok życia dziecka i podawaj  3 x dziennie
======================================


Przygotowanie "roztworu podstawowego" dla nastolatków i dorosłych:
Do butelki 1 litr wlej 60 kropli Oxy Max  i dolej 0,9 - 1 litr wody mineralnej.
(Przelicznik dziennej dawki profilaktycznej -  20 kropli na 300 ml wody)
Najpierw wlewamy krople, a następnie zalewamy wodą !!!

zalecenia dla dorosłych:

 -  100 ml roztworu wody + OxymaX przyjmować  3 x dziennie

OxyMax - dawki lecznicze

W przypadku choroby dawkę należy zwiększyć 2 - 3 razy.

U dorosłych podajemy po 20 kropli OXYMAX na pół szklanki wody i pijemy 3 x dziennie
lub robimy roztwór  60 kropli na 300 ml wody do dziennego spożycia, popijając małymi łykami przez cały dzień.
Roztwór można również stosować wg. zalecenia picia roztworu Oxymax z wodą, wg. informacji jak wyżej  - zalecenia dla dorosłych>>.

U dzieci analogicznie 2 razy większe dawki tj. roztwór  30 kropli na 0,45 - 0,5 litra wody.
Zalecenia picia silniejszego roztworu Oxymax z wodą, wg. informacji jak wyżej
 - zalecenia dla dzieci>>.

=====================================

 ARTYKUŁY TEMATYCZNE:
OXYMAX >>>
TLEN ŻYCIE >>
OXYMAX  TLEN >>>

TLEN JAKO WAŻNY DO ŻYCIA GAZ >>>
TLEN DLA PŁUC-   OXYMAX KONTRA CHOROBY UKŁADU ODDECHOWEGO >>>

ARTYKUŁY  PRASOWE  W  INTERNECIE:

SEKSOWNY DZIADEK Z WODĄ W PŁUCACH
CHEMIOTERAPIA - MEDYCZNA ROSYJSKA RULETKA
MAMMOGRAFIA - RAK PIERSI
Enzymoterapia
Pro selenium
Strażnik twojego zdrowia
Przeciwstawić się wszelkim dolegliwościom

 Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>      wyślij link          strona do druku