SPIS ARTYKUŁÓW - kliknij w link:

BEZ BŁONNIKA NIE MA ZDROWIA
TEN CUDOWNY NOPAL
OPUNCJA - MODNE MENU

NOPALIN DEHYDRATYZOWANY KAKTUS

CACTUS CURATIVUS
NOPALIN UNIWERSALNY
NOPALIN KONTRA CUKRZYCA
NOPALIN NA BÓLE KRZYŻA
NOPALIN I NAŁÓG PALENIA?
NOPALIN - STRAŻNIK ZDROWIA
OPUNCJA NA DROGĘ
PEWNOŚĆ NA PLAŻY - ODCHUDZANIE
NOPALIN  NADWAGA CZY OTYŁOŚĆ?
TWÓJ SPRAWNY SYSTEM KANALIZACJI
OCZYSZCZANIE  Z PASOŻYTÓW
DAWKOWANIE NOPALIN - DETOKSYKACJA

CALINews nr 4 (16) Lipiec 2004

Opuncja na drogę

Boję się samolotów. Może to dziecinne, ale wolę zostawić przestrzeń powietrzną dla ptaków. Za to bardzo chętnie podróżuję autobusem, samochodem, pociągiem, statkiem, jednym słowem wszystkim, co nie lata.

Moją słabością jest to, że podczas podróży uwielbiam coś przekąsić. Właściwie jak tylko ruszam, już sięgam po torbę z kanapkami i właściwie przez całą podróż coś podjadam. To trochę tak, jak w kinie. Prawdziwy kinoman nie wejdzie przecież na film bez kubełka prażonej kukurydzy. Tu też leci film, z tym, że to film z podróży, który oglądamy nie na ekranie, lecz przez okno.

Jak tylko dojeżdżam do celu podróży, zaczynam od "testowania" miejscowych specjalności kulinarnych. W dziedzinie kulinariów jestem typem eksperymentującym, innymi słowy - "wszystkożernym". Wraz z wszelkimi konsekwencjami i ryzykiem. Przeżyłem już taki dwutygodniowy urlop, z którego tydzień spędziłem w łazience, bo "rozstroiłem" żołądek jakąś egzotyczną potrawą. Człowiek oczywiście, z czasem... uczy się na błędach... albo też nie. A jak się nie uczy, to koniecznie potrzebuje jakiegoś antidotum, które uchroni go od kłopotów zdrowotnych.

   Ja postawiłem na Nopalin. Na trzeci dzień po stosowaniu wyciągu z opuncji, wszelkie dolegliwości minęły. Od tego czasu, mój bagaż, oprócz mapy i wygodnego obuwia, zawiera również opakowanie Nopalinu. Bez niego każda moja wyprawa kończyłaby się w łazience.

CF Europe

Co na temat Noaplinu pisze prof. V.Szedlak-Vadocz przeczytaj tu >>>

 

 

 Sklep Internetowy>>