Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>            wyślij link                   strona do druku       

OCEAN 21
 

"ZIELONE ZŁOTO"
- bogactwo chlorofilu  w walce z chorobami naszej cywilizacji

.

Czy wiesz, że...
            ...morskie algi w OCEAN 21 dzięki wielu cennym składnikom, w tym dzięki chlorofilowi, w sposób bezpośredni działają na ochronę zaatakowanych infekcjami, a szczególnie wirusem komórek oraz silnie działają na komórki nowotworowe?

    Obok wielu cennych składników algi posiadając szczególnie jeden -  bardzo ważny składnik - chlorofil zwany też "krwią roślin". Glonom ten związek jest niezbędny do przyswajania promieni słonecznych i ich zamianę na energię. W reakcji tej bardzo pomocny jest pewien pierwiastek śladowy - german. Jako połprzewodnik, umożliwia roślinom przekształcanie światła słonecznego w małe prądy elektryczne, które z kolei rozszczepiają tlen i wodór. Zatem korzystne efekty obecności germanu w algach, przypisuje się jego zdolności do wzbogacania organizmu w tlen, co ma szczególne znacznie w chorobach układu odpornościowego, nowotworach i chorobach autoimmunologicznych 9reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca, alergia, stwardnienie rozsiane itp.). Wspomaga organizm z walce z wirusami, ma znaczącą role w walce z wirusem HIV w AIDS.
Energia słoneczna "pobudza" elektrony żywych substancji glonów i na około nich pojawia się intensywna poświata  - raczej nie widoczna gołym okiem dla przeciętnego człowieka. Twój organizm jako swoisty i skomplikowany "bio-reaktor" z łatwością i wielka ochotą przyswaja surowe pokarmy, owoce, warzywa, rozszczepia je i przekazuje dla Ciebie energię ich bioplazmy. W ten sposób utrzymuje "porządek energetyczny" w Twoim organizmie. Dlatego tak ważne jest, abyś codziennie otrzymał naturalny pokarm lub zastosował suplementację z najlepszych pod tym względem produktów, utrzymujących w roślinach naturalne struktury oraz nie poddawanych obróbce termicznej - pasteryzacji!

Czy wiesz, że...
            ...płyny ustrojowe w Twoim organizmie, mają zbliżony skład do wody morskiej?

.

Pokarm ludzi trzeciego tysiąclecia - OCEAN 21
kupuj teraz >>

Chlorofil dostarcza życiodajny tlen do Twojego organizmu

"Morze i żyjące w nim rośliny oczyszczą z każdej choroby"  
- jak stwierdził wybitny dramatopisarz Eurypides w V wielu przed naszą erą 

Należy tu dodać, iż glony morskie są znacznie bardziej pożywne w odżywianiu oraz działaniu niż słodkowodne. Słodka woda zawiera 0,01% do 0,1% związków mineralnych, a woda morka posiada ich aż 3,2% (stąd tez słony smak). Glony są dostarczycielem protein, których posiadają bardzo dużo - 3 razy więcej niż soja, 5 razy więcej niż mięso i jaja, 10 razy więcej niż ryż. Posiadają w swoim składnie węglowodany, oleje i tłuszcze w ilości aż 7%.

Czy wiesz, że...
            ...cząsteczka hemoglobiny w Twojej krwi ma prawie taki sam kształt jak cząsteczka chlorofilu?

.
   Chemicy zauważyli pewną analogie pomiędzy budową cząsteczki hemoglobiny i chlorofilu.
Cząsteczka hemoglobiny ma prawie taki sam kształt jak cząsteczka chlorofilu.
Hemoglobina posiada w swoim centrum atom żelaza, natomiast chlorofil atom magnezu..

Chlorofil zwany "krwią roślin", podobnie jak hemoglobina ma ogromną zdolność i łatwo łączy się z tlenem. Gdziekolwiek znajdzie się w Twoim organizmie, jako idealny  chelator, zawsze ciągnie ze sobą tlen i zabiera niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii.

..

.

Patogenne bakterie, grzyby czy wirusy bardzo nie lubią tlenu. Właśnie ta właściwość alg została wykorzystana do walki z chorobami degeneracyjnymi trzeciego tysiąclecia, m.in.:

 - walka z narastającymi coraz cięższymi infekcjami w tym grzybice, infekcje bakteryjne (sepsa, pneumonia, proteus), robaki oraz wszelkie infekcje wirusowe ;
 - walka z wszystkimi  chorobami nowotworowymi, a szczególnie układu krwionośnego, limfatycznego oraz w białaczce;
 - walka z chorobami autoimmunologicznymi w tym alergia, astma, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca i inne stany zapalne...
 - choroby układu sercowo-naczyniowego (miażdżyca, wysoki cholesterol, nadciśnienie, choroby serca, zawał, udar, wylew i inne)

 

Czy wiesz jak powstają komórki nowotworowe?

W sytuacji zbyt małej podaży tlenu,  by podtrzymać funkcje niezbędne do życia każda zdrowa jeszcze komórka w Twoim organizmie zwraca się po inne źródło energii. Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji, zaburzając jej właściwa ilość w organizmie.  Komórki czerpią tlen z fermentacji cukru. W wyniku tego zjawiska powstaje dodatkowo kwas mlekowy zakwaszający organizm. W efekcie powstały niepożądane związki chemiczne. W ten sposób został zaburzony  metabolizm komórkowy. Przyczyny takiej sytuacji są idealnym  wstępem do rozwoju cukrzycy w Twoim organizmie.
Nadmiar kwasu mlekowego powoduje dodatkowe trudności z powrotem do przyswajania tlenu z atmosfery i w efekcie powstaje wynaturzenie się komórek oraz ich przetwarzanie się w komórki rakowe. Ten proces chorobotwórczy trwa przez wiele długich  lat, nawet wtedy kiedy jeszcze myślisz, że jesteś zupełnie zdrowy, a wyniki badań są w normie...
Dopiero po tym procesie rozpoczyna się proces wzrostu guza i pomnażania chorych komórek, a to z kolei również może trać wiele lat, zanim guz osiągnie 1 cm lub więcej. Później już wszystko toczy się lawinowo - jak pobudzone do ruchu klocki z domino... 

Czy chcesz się uchronić przed chorobami degeneracyjnymi oraz nowotworem?

Możesz znacznie spowolnić procesy starzenia w organizmie oraz wzmocnić jego immunologie prowadząc zdrowy tryb życia. Jednak kiedy choroba już nastąpiła, to zbyt mało. Doskonałym wsparciem w tym kierunku dla Twojego organizmu jest OCEAN 21. Zawiera ponad 200 naturalnych składników odżywczych w tym aż 8 oceanicznych alg, działających niezwykle leczniczo na Twój organizm: Alaria Marginata, Ascophyllum nodosum, Chondrus crispus, Fucus vesiculosus, Laminaria digitata, Porphyra yezoensis, Palmaria palate, Ulva lactuca

Więcej informacji na temat Ocean 21 znajdziesz tutaj

 Opr. mgr Renata Zarzycka - kontat

ARTYKUŁY  PRASOWE  W  INTERNECIE:

Strażnik twojego zdrowia
CHEMIOTERAPIA - MEDYCZNA ROSYJSKA RULETKA
MAMMOGRAFIA - RAK PIERSI
Przeciwstawić się wszelkim dolegliwościom
ZIELONE ZŁOTO >>>
ALGI KONTRA BIAŁACZKA>>>
MANGOSTAN KONTRA NOWOTWORY>>>
Wykaz czynników rakotwórczych dla ludzi>>>

Więcej szczegółów: www.algi.pl ,  BIOFOTONY ,

 

 ©  Copyright by Renata i Piotr Zarzyccy. Wszelkie prawa autorskie do tekstów oraz zdjęć zastrzeżone.


 Cennik       Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>            wyślij link                   strona do druku