SPIS ARTYKUŁÓW - kliknij w link:

BEZ BŁONNIKA NIE MA ZDROWIA
TEN CUDOWNY NOPAL
OPUNCJA - MODNE MENU

NOPALIN DEHYDRATYZOWANY KAKTUS

CACTUS CURATIVUS
NOPALIN UNIWERSALNY
NOPALIN KONTRA CUKRZYCA
NOPALIN NA BÓLE KRZYŻA
NOPALIN I NAŁÓG PALENIA?
NOPALIN - STRAŻNIK ZDROWIA
OPUNCJA NA DROGĘ
PEWNOŚĆ NA PLAŻY - ODCHUDZANIE
NOPALIN  NADWAGA CZY OTYŁOŚĆ?
TWÓJ SPRAWNY SYSTEM KANALIZACJI
OCZYSZCZANIE  Z PASOŻYTÓW
DAWKOWANIE NOPALIN - DETOKSYKACJA

ALERGIA. TO BYŁO PRZEZNACZENIE

CALINews nr  2 Marzec  2002

Przewlekłe zaparcia to problem wielu pacjentów. Złe "opróżnienie" jelita grubego to nie tylko uczucie dyskomfortu, ale poważne zatruwanie organizmu substancjami, które jako "odpady" powinny zostać wydalone. Stosowane zbyt często środki przeczyszczające w niedługim czasie przestają być w pełni skuteczne.

Nopalin i nałóg palenia?

Początkowo, wiąże się to z koniecznością stosowania coraz większych dawek, aż do całkowitego braku efektu leczniczego. Zrozpaczeni, sięgamy po kolejne "sprawdzone receptury", często pogłębiając dotychczasowe błędy. Zapominamy, że tylko przywrócenie prawidłowej pracy przewodu pokarmowego oraz właściwa dieta zniwelują niekorzystne objawy i złe samopoczucie.

Produktem roślinnym, który może pomóc nam w tej sytuacji, jest Nopalin. Polecam ten preparat przede wszystkim pacjentom z wieloletnimi zaparciami, którzy skarżą się na zupełny brak reakcji na stosowane dotychczas środki przeczyszczające.

 U większości z nich po około dwóch tygodniach przyjmowania Nopalinu dochodzi do odczuwalnej poprawy. Do tej pory tylko u dwóch pacjentów nie było zauważalnej różnicy.
Po ponownej konsultacji okazało się jednak, iż stosują Nopalin na zasadzie "jak mi się przypomni", bez przestrzegania zażywania preparatu na pół godziny przed jedzeniem lub między posiłkami z odpowiednią ilością wody. Po korekcji tych błędów uzyskano pożądany efekt.

W przypadkach uporczywych zaparć często dołączam także po jednej kapsułce AC-Zymes i Triple Potency Lecithin. Trzeba przyznać, iż ku mojemu, a przede wszystkim pacjentów, zadowoleniu, ich wieloletni problem ustąpił bezpowrotnie. Ponadto u osób, u których przedtem stwierdzano podwyższony poziom cholesterolu, po 1, 5 miesięcznym stosowaniu Nopalinu jego poziom we krwi ulegał normalizacji.

Dobre samopoczucie i uczucie lekkości po zredukowaniu masy ciała skłoniło jedną z moich pacjentek do rzucenia wieloletniego nałogu palenia papierosów, nareszcie bez obawy o przytycie. Na marginesie dodam, iż wspomniana osoba nie pali już ponad 2, 5 miesiąca, czuje się świetnie i nie przytyła ani grama.

Nopalin może być stosowany nie tylko u osób, które mają problemy z zaparciami. Można go polecać każdemu, kto chce i powinien oczyścić swój organizm z toksyn, które niestety codziennie nas zatruwają m.in.: wolne rodniki, zanieczyszczenie powietrza, wody, dym tytoniowy, alkohol itd...

Pamiętajmy o Nopalinie - on nie tylko ułatwi nam życie, ale wręcz je uprzyjemni. A może ktoś z Państwa, wzorem mojej pacjentki, rzuci nie modny już nałóg palenia?

Lek. med. Emilia Węzowska - Świątek
pediatra, homeopata
Zielona Góra

CENNIK >>>
ZAMÓWIENIA >>>


Włókno roślinne NOPALIN'u m. in.:

-  kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego przeciwdziałając wrzodom,
- wiąże kwasy żółciowe zapobiegając chorobom układu sercowo-naczyniowego,
 - reguluje poziom glukozy i lipidów we krwi - jest toi ważne dla cukrzyków,
 - wspiera pracę
wątroby wspierając tym samym codzienne oczyszczanie organizmu.
- hamuje apetyt i zwiększa uczucie sytości, przyczynia się do zwalczania zbędnych kilogramów,
- oczyszcza jelito grube, zmiękczając stolec, zwiększając jego masę i częstotliwość oddawania.

Nopalin to preparat o bardzo szerokim, niemal uniwersalnym działaniu, kojarzący się nieodparcie z panaceum na wszystkie choroby. Nie tylko pomaga zachować dobry stan zdrowia, ale pozwala powrócić do pełni sił i odzyskać zachwianą równowagę. Nasze, już ponad dwuletnie doświadczenia z Nopalinem (art. z 2002 roku) potwierdzają wyżej opisane obserwacje innych badaczy i konsumentów.

Prof. dr Valeria Szedlák-Vadocz(*)


Im wcześniej tym lepiej

Jeszcze nie tak dawno mogłam rozpoczynać dzień tak, jak wszyscy zdrowi ludzie: od herbaty i śniadania. Teraz rozpoczynam pomiarem cukru i zastrzykiem insuliny.

Świat człowieka chorego wygląda troszeczkę inaczej. Gdy zalecono mi przyjmować insulinę, wynik badania wskazywał stężenie glukozy we krwi 280 mg/dl. Niestety, ale choroba wyprzedziła pojawienie się Nopalinu w ofercie CaliVita. Gdy stał się on dostępny na rynku, zaczęłam go przyjmować, bardziej z ciekawości "co to za wynalazek", niż z przekonania, że będzie skuteczny w mojej chorobie. Tygodnie mijały. Codziennie rano "mierzyłam" cukier... i zauważyłam, że wyniki były coraz lepsze.
Poziom glukozy zmniejszył się nawet do 110 mg/dl. Teraz wstrzykuję sobie 14 jednostek insuliny zamiast 22, jak na początku choroby. Tę korzystną zmianę sprawił Nopalin, bo zaobserwowałam ją dopiero po wzbogaceniu mojej diety o ten preparat.
Kiedy zabrakło mi Nopalinu zaledwie na kilka dni, wyniki natychmiast pogorszyły się.

Mam jednak nadzieję, że uzyskam jeszcze lepszą poprawę mojego zdrowia, bo nie planuję z nim się rozstać. Czasami zastanawiam się, czy gdybym miała go wcześniej do dyspozycji, to może nie musiałabym przyjmować insuliny?

Barbara Łuczak
z Łodzi


(*)Prof.dr Valeria Szedlak-Vadocz
Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych California Fitness

Podczas swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Valeria Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980)i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Prof. Szedlak opublikowała 160 artykułów specjalistycznych oraz prac naukowych, jest również współautorką czterech specjalistycznych podręczników oraz monografii medycznych.
Co na temat Noaplinu pisze prof. V.Szedlak-Vadocz przeczytaj tu >>>

 

 

CENNIK >>>
ZAMÓWIENIA >>>

CUKRZYCA, NOPAL, NOPALIN, OPUNCJA, CALIVITA, CUKRZYCA, NOPAL, NOPALIN, OPUNCJA, CALIVITA, CUKRZYCA, NOPAL, NOPALIN, OPUNCJA, CALIVITA, CUKRZYCA, NOPAL, NOPALIN, OPUNCJA, CALIVITA, CUKRZYCA, NOPAL, NOPALIN, OPUNCJA, CALIVITA,