SPIS ARTYKUŁÓW - kliknij w link:

BEZ BŁONNIKA NIE MA ZDROWIA
TEN CUDOWNY NOPAL
OPUNCJA - MODNE MENU

NOPALIN DEHYDRATYZOWANY KAKTUS

CACTUS CURATIVUS
NOPALIN UNIWERSALNY
NOPALIN KONTRA CUKRZYCA
NOPALIN NA BÓLE KRZYŻA
NOPALIN I NAŁÓG PALENIA?
NOPALIN - STRAŻNIK ZDROWIA
OPUNCJA NA DROGĘ
PEWNOŚĆ NA PLAŻY - ODCHUDZANIE
NOPALIN  NADWAGA CZY OTYŁOŚĆ?
TWÓJ SPRAWNY SYSTEM KANALIZACJI
OCZYSZCZANIE  Z PASOŻYTÓW
DAWKOWANIE NOPALIN - DETOKSYKACJA

ALERGIA. TO BYŁO PRZEZNACZENIE

CALINews nr  7 Lipiec  2001

Która z pań nie chciałaby zmieścić się w kostium kąpielowy, w którym tak dobrze wyglądała na zdjęciach z ostatnich wakacji...

Nopalin - Poczucie pewności na Plaży

Jakże denerwująca jest sytuacja, kiedy - w trakcie przedwakacyjnej przymiarki - wychodzi na jaw, że kostium uwypukla się zupełnie nie tam, gdzie powinien, o ile w ogóle udaje się go założyć.

 Nie należy jednak w takich chwilach popadać w rozpacz. Tę odrobinę nadwagi z łatwością możemy zlikwidować przy pomocy produktu Nopalin, zawierającego wyciąg z kaktusa Nopal. Dlaczego właśnie ten preparat jest lepszy i skuteczniejszy od wielu innych? Ponieważ jest to naturalny i kompleksowy produkt odżywczy, który - oprócz wielu innych korzystnych właściwości - pomaga schudnąć, jednocześnie chroniąc nas przed błędem, który często popełniają osoby walczące z nadwagą. Wiele osób, odchudzając się, nie dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, w efekcie czego słabnie, aż ledwo stoi na nogach.

Nopalin, będąc źródłem wielu witamin i egzogennych aminokwasów, utrzymuje organizm w dobrej formie.

Wielką zaletą produktu jest wysoka zawartość błonnika, który w naturalny sposób reguluje przemianę materii i procesy trawienia. Wyciąg z kaktusa z rodzaju Opuntia jest również prawdziwym błogosławieństwem dla wielu osób otyłych, które walczą z zaparciami i wysokim poziomem cholesterolu. Nopalin wspaniale reguluje pracę wątroby, wiąże sole żółciowe, co w efekcie prowadzi do obniżenia poziomu cholesterolu.

Regularnie stosowany Nopalin ma doskonałe właściwości zmniejszające apetyt. Dzięki zawartości włókna pokarmowego, stwarza wrażenie nasycenia, zatem osoby lubiące sobie podjadać, rzadziej będą sięgać po jedzenie. Osoby stosujące Nopalin nie tylko nie zasłabną, a wręcz przeciwnie: pojawi się u nich lepsze samopoczucie i więcej energii. I niech się nikt nie zdziwi, gdy po paru tygodniach obcowania z tym niezwykłym produktem, panie z problemem kostiumowym już bez obaw wyruszą na plażę!

Nopalin jest również objęty letnią promocją w sieci globalnej.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Włókno roślinne NOPALIN'u m. in.:

-  kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego przeciwdziałając wrzodom,
- wiąże kwasy żółciowe zapobiegając chorobom układu sercowo-naczyniowego,
 - reguluje poziom glukozy i lipidów we krwi - jest toi ważne dla cukrzyków,
 - wspiera pracę
wątroby wspierając tym samym codzienne oczyszczanie organizmu.
- hamuje apetyt i zwiększa uczucie sytości, przyczynia się do zwalczania zbędnych kilogramów,
- oczyszcza jelito grube, zmiękczając stolec, zwiększając jego masę i częstotliwość oddawania.

Nopalin to preparat o bardzo szerokim, niemal uniwersalnym działaniu, kojarzący się nieodparcie z panaceum na wszystkie choroby. Nie tylko pomaga zachować dobry stan zdrowia, ale pozwala powrócić do pełni sił i odzyskać zachwianą równowagę. Nasze, już ponad dwuletnie doświadczenia z Nopalinem (art. z 2002 roku) potwierdzają wyżej opisane obserwacje innych badaczy i konsumentów.

Prof. dr Valeria Szedlák-Vadocz(*)


(*)Prof.dr Valeria Szedlak-Vadocz
Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych California Fitness

Podczas swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Valeria Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980)i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Prof. Szedlak opublikowała 160 artykułów specjalistycznych oraz prac naukowych, jest również współautorką czterech specjalistycznych podręczników oraz monografii medycznych.

Sklep Internetowy>>