Owoc NONI - należy do rodziny Rubiaceae (marzanowate - rodzina roślin należąca do rzędu marzanowców. Liczy ok. 7 tys. gatunków roślin, rosnących głównie w obszarach tropikalnych i subtropikalnych.

"Powiedz NIE impotencji!"

Polinesian Noni a sprawność seksualna

- liofilizowany owoc noni stworzony wg. najnowocześniejszej technologii naukowej tzw. liofilizacji,
opracowany przez najlepszych światowych specjalistów medycyny nuklearnej, biochemii i patologii klinicznej
pod kierunkiem prof.
dr nauk med.
V. Szedlak_Vadocz
 

Polinesian Noni nie jest środkiem zastępczym dla viagry - jej jednorazowe spożycie nie przyniesie oczekiwanych skutków. Jednak stymuluje wytwarzanie testosteronu i z 1545 pacjentów stosujących sok z Noni, aż 88% odczuło zwiększenie intensywności przeżyć zmysłowych oraz wzmożoną aktywność seksualną. W Noni zawarte są tzw. fitohormony  - roślinne hormony, regulujące poziom hormonów w organizmie i sprzyjające lepszemu samopoczuciu, zdrowiu, co prowadzi do zadowoleniu z życia w każdym wieku.
Dodatkowo, sok z Noni  zawiera liczne i niezbędne aminokwasy w tym argininę oraz tlenek azotu, które są niezbędnym czynnikiem do osiągnięcia erekcji prącia, stąd również sok z Noni uważa się za swego rodzaju afrodyzjak. Patrząc na to w ten sposób, Noni jest czymś więcej niż viagra, która ma wiele niebezpiecznych skutków ubocznych. 
  

Dr Heineke (prekursor badań nad noni) relacjonuje o pewnym wydarzeniu u swojego pacjenta:
"U pewnego mężczyzny w podeszłym wieku stwierdzono niebezpiecznie wysoką zawartość cholesterolu. W związku z tym zostały zapisane mu przez lekarza silne środki farmaceutyczne, zwalczające jego nadwyżkę. To wywołało jednak natychmiast skutki uboczne. Skóra pacjenta na całym ciele zaczęła się niszczyć, zaczęły wypadać mu włosy. Co jednak dla pacjenta było najgorsze - stwierdził u siebie impotencję. Po kilku tygodniach wyjaśnił swojemu lekarzowi, że nie może już więcej przyjmować tych środków. Ponieważ stan zdrowia pacjenta wymagał dalszego leczenia, lekarz zdecydował się zastosować u niego terapię sokiem z Noni, a szczególnie kseroniną. Miał bowiem nadzieję, że po jej zażyciu, pacjent pozbędzie się swoich problemów dermatologicznych i straci impotencję. 


Książka o noni - szczegóły >>

I rzeczywiście tak się stało. Wszystkie skutki uboczne, które spowodował środek zażywany przez niego przed podaniem kseroniny, zniknęły zupełnie. Poziom cholesterolu u pacjenta unormował się a co więcej pacjent znów mógł aktywnie uczestniczyć w życiu seksualnym. 

Obecnie badacze wykazali, że noni - cudowna tropikalna roślina - może pobudzać organizm do produkcji większych ilości NO, tym samym chroniąc i pomagając kontrolować rozmaite choroby.
Jonatan S. Stamler, profesor nauk medycznych w Duke University, wyraził to zupełnie dobrze, mówiąc: "NO jest wszędzie. Nie możesz wymienić głównej komórkowej odpowiedzi czy fizjologicznego efektu, w którym nie jest on dzisiaj zamieszany. Jest zaangażowany w złożone zmiany zachowania w mózgu, relaksację dróg oddechowych, uderzenia serca, rozkurcz naczyń krwionośnych, regulację ruchów jelit, funkcję komórek krwi, układu immunologicznego, nawet w sposób, w jaki poruszają się palce i ramiona".

Tlenek azotu bierze udział w licznych funkcjach organizmu, ale najbardziej zaangażowany jest w pracę układu krążenia i systemu immunologicznego. Jednak dopiero niedawno zaakceptował to świat medycyny klasycznej. Poprzednie wahanie było zrozumiałe. Dotychczas tlenek azotu umykał uwadze wielu fizjologów, ponieważ jego okres półtrwania w organizmie wynosi zaledwie pięć sekund, a ponadto nie przypomina on żadnego biologicznego regulatora. Wreszcie ruszyła lawina informacji dotycząca NO. W ciągu kilku lat, współczesna medycyna zaczęła traktować NO jako nowy potencjalny czynnik poprawiający zdrowie w szerokim spektrum tego fizjologicznego znaczenia. W 1992 r. tlenek azotu INO) został ogłoszony "cząsteczką roku" przez Science - prestiżowy magazyn naukowy, a wydawnictwa popularnonaukowe rozpoczęły publikację artykułów z takimi tytułami, jak: "Wielkie zamieszanie wokół NO" i "Powiedz NIE impotencji!".

.

Regularne stosowanie Polinesian Noni przyniesie wzmocnienie ogólne organizmu, zdrowie i zadowolenie z życia. Noni w wielu przypadkach rozwiąże też problemy z niepłodnością tak u kobiet jak i u mężczyzn, którzy chcą mieć dzieci. W wielu problemach z grzybem Candida, gdzie może dochodzić nawet do przerostu gruczołu sutkowego u mężczyzn tzw. ginekomastia.

To, co jest ekscytującego i obiecującego dotyczącego stosowania noni w celu wzmocnienia systemu immunologicznego to fakt, że wyniki ostatnich badań naukowych udowodniły, że noni pobudza biosyntezę tlenku azotu w organizmie. Badanie, przeprowadzone w 1997 r. przez naukowców z University of Hawai, ujawniło, że suplementacja noni powoduje znaczne zwiększenie aktywności makrofągów (ponad trzykrotny wzrost w stosunku do wartości prawidłowych). Ponadto, kiedy stosowano ją łącznie z interferonem gamma (INF-gamma) - inną substancją immunologiczną organizmu, efekt byt znacznie większy. Badacze poszli dalej i wykazali, że "oznaczanie NO i testy szeregu cytokin wykazały, że noni może stymulować aktywację makrofągów oraz skutecznie zwiększać produkcję NO..."

Wiele emocji budzi pogląd, że tlenek azotu, którego biosynteza jest zwiększona w organizmie, może być toksyczny dla komórek nowotworowych. Aktywacja przez noni tlenku azotu może nie ograniczać się tylko do zwalczania raka. Jest wiele doniesień, które wskazują, że noni jest potężnym przeciwbakteryjnym czynnikiem, zdolnym skutecznie niszczyć wirusy i bakterie. Najbardziej intrygujący jest pogląd, że tlenek azotu może działać jak śmiertelna forma broni przeciw atakującym patogenom. W niektórych sytuacjach, gazowy tlenek azotu niszczy najeźdźcę, ponieważ zaburza jego procesy metaboliczne, tzn. ingeruje w zawierające żelazo cząsteczki, które odgrywają kluczową rolę w oddychaniu komórkowym. Wiadomo, że w ten sposób tlenek azotu może leczyć dość powszechne infekcje, wywołane przez takie bakterie, jak: Salmonella - częsta przyczyna zatruć pokarmowych; Escherkhia coli niesławna bakteria, najczęściej widziana w żywności; Helocobacter pybri - bakteria odkryta przez australijskich lekarzy, próbujących udowodnić, że wrzody byty najczęściej efektem infekcji bakteryjnej; Chlamydia trachomatis - szeroko rozpowszechniony, przenoszony drogą płciową mikroorganizm, który wywołuje wiele chorób układu moczowo-płciowego; od zapalenia cewki moczowej do bezpłodności; i ostatnia - Candida albicans - najczęstsza przyczyna infekcji grzybiczych.

Odkryto, że sok z owocu noni był aktywny przeciw trzem szczepom bakterii: Staphybcoccus aureus, Escherichia coli i Pseudomonas aeruginosa. Obserwowano również przeciwbakteryjną aktywność przeciw pięciu różnym szczepom patogenów jelitowych: Salmonella typhosa, Salmonella montevideo, Salmonella schottmuelleri, Shigelia paradysenteriae BH i Shigella paradysenteriae III-z".
Więcej na ten temat tutaj >>>


Działanie uzdrawiające Polinesian Noni - odmładzające jednocześnie ciało i dusze,  jednoznacznie wpłynie na o wiele silniejsze od viagy i długo utrzymujące się rezultaty w pożyciu seksualnym tak u kobiet jak i u mężczyzn. To działanie zawdzięcza się obecności w Polinesian Noni tlenku azotu. Ponieważ często "cały w tym ambaras, aby dwoje chciało na raz", odmładzająca organizm kuracja Polinesian Noni zalecana jest dla dwojga.
 

Dr Richard Dicks, lekarz kliniczny z New Jersey mówi: "musimy sobie uświadomić, że należy wrócić do podstawowych funkcji naszego ciała, tzn. że albo będziemy się odpowiednio odżywiać, albo spalimy nasze ciało". Noni ratuje nasze ciało, dając mu potrzebną i konieczną odżywkę regenerującą.

Lekarz Mona Harrison, była asystentka dziekana the Boston University School of Medicine, i były główny przedstawiciel medyczny D.C, General Hospital, wierzy, że modulacja częstotliwości energii organizmu może wyjaśnić niektóre pozytywne działania noni. Tak jak żywe stworzenia, surowe pokarmy, tak i żywy owco z noni (stan ten utrzymuje się wyłącznie w żywych organizmach i produktach liofilizowanych  - pasteryzacja niszczy biologiczną energię wody strukturyzowanej, roślin i wszystkiego co żyje)  ma swoją własną określoną częstotliwość.
Ta częstotliwość owocu noni, razem z kseroniną i innymi składnikami w noni, jest tym, co znacznie podnosi terapeutyczne zdolności noni. Na koniec, noni razem z właściwą dietą i odpowiednimi ćwiczeniami, może przywrócić równowagę podstawowych procesów i funkcji organizmu, włączając w to utrzymanie właściwych poziomów energii jak w zdrowym organizmie. Naturalny liofilizowany owoc noni  posiada wiele silnych właściwości leczniczych, a w tym właściwości wprost "zabójcze" dla bakterii, wirusów i grzybów!

Nowoczesne spojrzenie na badania naukowe nad owocem noni i jego biopolem leczniczym,  opracowanie i materiały naukowe na temat działania składników leczniczych  noni
   - Prof. dr nauk med. Valeria Szedlak -Vadocz, specjalista biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej

NONI - INDIAŃSKA MORWA cz. I  http://www.faceci.com.pl/noni_valeria1.html

NONI - INDIAŃSKA MORWA cz. IIhttp://www.faceci.com.pl/noni_valeria2.html


Więcej o owocu noni oraz o niezwykłym, "żywym" produkcie POLINESIAN NONI z liofilizowanych owoców noni stworzonym wg. najnowocześniejszych technologii naukowych, opracowanych przez najlepszych światowych specjalistów medycyny nuklearnej, biochemii i patologii klinicznej pod kierunkiem prof.
 dr nauk med.  V. Szedlak_Vadocz.

W związku z nowoczesna technologią produkcji, Polinesian NONI to jedyny produkt na rynku europejskim i polskim, który zachowuje biologicznie czynnego działanie wszystkich składników leczniczych, a szczegóły na ten temat znajdziesz w Mega Serwisie dotyczącym Polinesian Noni -  www.noni.com.pl


Cennik       wyślij link       SUPLEMENTY ONLINE      strona do druku        Zamówienia>>   Sklep Internetowy>>