CaliNews Marzec 2006
Moje doświadczenia z preparatami CaliVita®

Na przesilenie wiosenne - naturalna bomba z witalną energią


Dlaczego ziarno kiełkuje?
Dlaczego warzywa, owoce utrzymują dobrą jakość i nie psują się?
Dlaczego rośliny pozbawione światła słonecznego rosną wiotko, mają mało intensywny kolor, a po krótkim czasie wzrostu, obumierają?
Dlaczego człowiek bez światła słonecznego staje się apatyczny, osowiały, znerwicowany itp.?

Szczególnie w okresie zimowo-wiosennym, gdy pokarm utracił w znacznej ilości swoje siły witalne.
W okresie po ciężkiej chorobie, intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym, u osób stosujących mikrofale w swoich gospodarstwach, korzystających z barów szybkiej obsługi, produktów zakonserwowanych itp., przebywających w zasięgu różnego napromieniowania, tj. żyły i cieki wodne, skrzyżowanie siatki geopatycznej, nadgorliwe korzystanie z telefonów komórkowych, pól magnetycznych (smog magnetyczny).

Warto sobie zadać takie pytanie i choć przez małą chwilę zastanowić. Odpowiedź jest prosta: można to tłumaczyć na różne sposoby. Ten temat wszyscy już przerabialiśmy w szkole podstawowej na lekcjach biologii czy fizyki. Ale to wszystko gdzieś uciekło bokiem. Życie to słońce, bez niego nasze życie zamiera. Dzięki fotosyntezie w owocach, roślinach, warzywach mamy nagromadzoną energię.
Zestaw składników Zenthonic stanowi właśnie bombę z witalną energią. To niezwykłe bogate źródło substancji odżywczych dla naszych komórek. Umożliwia właściwe funkcjonowanie, zasila biochemicznie i bioelektrycznie cały organizm. Przy równoczesnym bogatym zestawie witamin i mikroelementów jest wyjątkowym eliksirem dla wszystkich.

Zaświeciło w domu słońce.

W listopadzie 2005 r. do mojego gabinetu, zgłosiła się mama pięcioletniej Zosi, rodzice w starszym wieku, u dziecka wystąpiły zaburzenia rozwoju kości i stawów, osłabiony system immunologiczny, przewlekłe zapalenie oskrzeli, katar, zapalenie cewki moczowej. Dodatkowym problemem, dość często dzisiaj spotykanym, było bezrobocie rodziców Zosi. Po rozważeniu wszystkich możliwości zaleciłem ZenThonic. Zadecydowała tu ilość i właściwości, jakie posiada.

Minęło już 3 miesiące, jak Zosia dostaje w formie soku do picia, 5 x dziennie po 1 łyżeczce z 50 ml letniej, przegotowanej wody. Do tej pory nawet katar nie wystąpił, dziecko jest żywe i uśmiechnięte. Mama zadowolona - mówi, że choć trudno, ze względów finansowych, było kupić ten produkt, to jego zastosowanie sprawiło, że zaświeciło u nich w domu słońce.

Pani Krystyna lat 56 - 3 lata po chemioterapii, uraz psychiczny po przebytej chorobie dręczył ją i niepokoił. Miewała niespokojne sny, uczucie lęku (wrażenie, jakby ktoś stał za plecami).
Słaby apetyt, przewlekłe zaparcia, bóle głowy i stawów. Dzięki bogatemu asortymentowi suplementów, zaleciłem: Pure Yucca 1 kaps. rano (dodatkowo w ciągu dnia wypić 1 litr wody mineralnej niegazowanej), Liver Aid 3 x dziennie 1 kaps. po posiłku, AC-Zymes 2 kaps. wieczorem przed snem, Rhodiolin 2 x dziennie 1 kaps. rano i w południe, Strong Bones  2 x dziennie 1 kaps., Meal Time przed posiłkiem ssać 1-2 tabl., Zenthonic  - 6 x dziennie po 1 łyżce stołowej z 60 ml wody mineralnej niegazowanej, ale popijać małymi łykami przez cały dzień.
Po miesiącu samopoczucie uległo radykalnej poprawie.

Sam korzystam z dobrodziejstwa produktu ZenThonic, dzięki temu moje życie jest pełne energii, zdrowia, a moja praca daje pełną satysfakcję - czego i Państwu życzę.

Marek Strybe (DPM)

PROMOCYJNA SPRZEDAŻ TYLKO W KWIETNIU 2006 >>>

ARTYKUŁY NA TEMAT MANGOSTAN ORAZ ZENTHONIC:

Powrót do formy... >>>

Zenthonic >>>

Mangostan >>>

Biologicznie aktywne suplementy>>>

========================================

Pure Yucca - przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu
 - link: http://www.faceci.com.pl/pure_yucca.html

Liver Aid - oczyszcza oraz wspomaga regenerację wątroby i trzustki AC Zymes - uzupełnienia florę bakteryjną jelit
- link: http://www.faceci.com.pl/liver_aid.html

Strong Bones - wzmacnia nerwy, działa przeciwbólowo
- link: http://www.faceci.com.pl/strong_bones.html

Rhodiolin - poprawia pracę układu nerwowego, łagodzi niepokój
- link: http://www.faceci.com.pl/rhodiolin.html

Meal Time - enzymy trawienne wraz z pożyteczną florą bakteryjną poprawiają trawienie
- link: http://www.faceci.com.pl/papaja.html

ZenThonic - popijanie małymi łykami,
 - link: http://www.faceci.com.pl/zenthonic.html

podobnie jak przy zastosowaniu OxyMaX-u
  - link: http://www.faceci.com.pl/oxymax_tlen.html,

utrzymuje na stałym poziomie podwyższone zasilanie energetyczne komórek!