Adam czy Ewa

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak by to było, gdybyś urodził się nie jako ON lecz jako ONA? Jak by to było, gdybyś biblijny Adamie, przejął egzystencjalne problemy Ewy?

Pomyśl, że co miesiąc Ty kupujesz podpaski, masz bóle miesiączkowe, że Ty rodzisz dzieci, a potem je karmisz. Wyobraź sobie również, że to Ciebie dotyka nowotwór piersi nieznany populacji męskiej. Wyobraź sobie inne problemy kobiet, które  obce są facetom takie jak np. kłopotliwa menopauza. Czy gdybyś dzisiaj miał możliwość nagłej zmiany płci, to pozostałbyś facetem, czy wolałbyś nagle stać się kobietą? Socjologiczne badania podają: niemal 100% facetów chce pozostać facetami. Nie tylko dlatego, że wiele kobiecych problemów zdrowotnych ich omija, ale również dlatego, że mają większą władzę i większe możliwości kariery. Jednak ceną za to życie jest znacznie krótsza średnia życia mężczyzn w stosunku do średniej życia kobiet.

Niestety, wielu facetów zapomina o tym, że ich organizmy nie są ze stali i zużywają się w szybkim tempie. Wielu z nich twierdzi: "jestem całkowicie zdrowy", a tu niespodziewany zawał, wylew czy inny poważny problem. Ile osób namawialiśmy do profilaktyki i pomimo młodego wieku nie ma już ich wśród żywych? Pamiętam historię młodego (35-38 lat) sprzedawcy samochodów od którego kilka lat temu kupiłem swój kolejny samochód. Rozmawialiśmy o zdrowiu, nawet osobiście zapraszałem go na prezentację, którą prowadziłem u jego sąsiada. Nie miał czasu. Jakiś czas później, znaleziono go rano na parkingu w swoim Mercedesie - zawał serca. W tym wieku, kiedy układ obwodowy nie miał szans na wykształcenie się, szanse na przeżycie zawału są prawie żadne. 

"Gdzie ty, tam raj i szczęście moje"

Ciągle przypomina mi się historia innego faceta, który kupował żonie przeróżne nasze suplementy, a sam nieustannie żartował sobie z całego świata. Pewnego dnia trafił do urologa, ale ten potraktował go jako hipochondryka i odesłał z przysłowiowym "kwitkiem". Facet jak facet - twardziel, bolało, ale nic nie mówił. Kiedy ból stał się nie do zniesienia, ponownie trafił do urologa. Zrobiono badania o których piszemy w dziale Prostata i urolog powiedział mu, cytuję: "Gdyby Pan trafił do lekarza pół roku wcześniej, to byśmy walczyli, a teraz .......".

Chcesz wiedzieć co było dalej?
Chcesz wiedzieć co czuje prawdziwy facet chodzący i śpiący w Pampersie jak małe dziecko, bo uszkodzony w czasie zabiegu chirurgicznego zwieracz nie trzyma moczu i ma się świadomość, że już nigdy nie będzie trzymał? A po co ma trzymać? - jak i tak zgodnie w "wyrokiem" lekarza  facet wkrótce miał pożegnać świat, bo nowotwór okazał się bardzo agresywny.

Napisaliśmy ten serwis jako koło ratunkowe nie tylko dla tych facetów, którzy mają już problemy zdrowotne głównie związane z prostatą, chorobami układu sercowo - naczyniowego, nowotworem, infekcjami, potencją i stresem, ale również dla tych, którzy chcą ich uniknąć. W tych właśnie dziedzinach możemy Ci zaoferować skuteczną pomoc. Nie damy Ci gwarancji, ale jako zawodowcy należący do "Ligi Mistrzów Menedżerów CaliVita International" za sprawą informacji damy Ci niepowtarzalną szansę maksymalnego powrotu do zdrowia. Jeśli po przeglądnięciu serwisu nie będziesz mógł powiedzieć sobie: "Warto im zaufać", to zamknij ten serwis i szukaj innych informacji i sposobów walki o swoje zdrowie. Ale jeśli okaże się, że te inne sposoby ciągle nie dają poprawy, a stan zdrowia dalej pogarsza się, to nie czekaj, wracaj do naszego serwisu i WALCZ o swoje zdrowie - nie odmówimy Ci pomocy! 

Nie zapomnij również wpisać się do SUBskrypcji. Będziesz otrzymywać naszą gazetę dotyczącą skutecznych możliwości wali z chorobą, ale za pomocą metod stosowanych przez medycynę naturalną. W każdym numerze naszej gazety, znajdziesz historię jakiegoś spektakularnego wyleczenia, opis wybranego produktu, artykuł lekarza-experta i inne ciekawostki. Myślę, że posiadanie takiej wiedzy, pozwoli Ci spokojniej żyć mając świadomość, że wiesz co zrobić, kiedy ktoś z twoich najbliższych będzie potrzebował skutecznej pomocy, której jak codzienność pokazuje polska Służba Zdrowia zbyt często nie jest w stanie zabezpieczyć. 
NIE ZWLEKAJ Z WPISEM DO SUBSKRYPCJI - WPISZ SIĘ TERAZ!!
 

Treści umieszczane w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów  traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować na sobie.

UWAGA!
Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób.
Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy.
Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>> 
Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od naszych Klubowiczów stosujących suplementy CaliVita - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>