BIO-HARMONEX  CALIVITA®ELECTRONICS  kontra ELEKTROSMOG

POLE MAGNETYCZNE A ZDROWIE

W przeciągu ostatnich kilkuset lat natężenie pola magnetycznego zmniejszyło się o połowę i następuje nadal. Jesteśmy coraz bardziej narażeni na niedobór tego pola. Dodatkowo, często nieświadomie przebywamy w warunkach hipomagnetycznych, czyli zmniejszonego pola magnetycznego - co jak stwierdzono, jest przyczyną wielu procesów chorobowych.
    Dzięki badaniom z zakresu biofizyki dokładnie poznano procesy dotyczące transmisji sygnałów biofizycznych, które powstają podczas metabolizmu określonych komórek i tkanek. Zwiększając skuteczność przekazywania tych sygnałów, można korzystnie wpływać na funkcje życiowe organizmu.

    Działanie pola magnetycznego na ludzki organizm jest dość złożone ale jednocześnie dobrze poznane przez świat nauki. W terapii wykorzystuje się istniejące w organizmie ludzkim i wokół niego drgania elektro-magnetyczne (biosygnały), które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych, którymi sterują.
W organizmie człowieka, oprócz elektromagnetycznych drgań fizjologicznych (harmonicznych), istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające prawidłowe funkcjonowanie ustroju.

Drgania dysharmoniczne mogą być wywołane np. obciążeniem organizmu toksynami, infekcjami, niewyleczonymi chorobami, urazami. Poprzez zastosowane terapii z wykorzystaniem pola magnetycznego o niskiej częstotliwości  i bardzo słabej mocy, powstaje pole symulujące komórki do fizjologicznej, prawidłowej aktywności. 

Biosygnały czyli drgania elektro-magnetyczne nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych zachodzących w organizmie człowieka, idealnie naśladuje i emituje BioHarmonex. Poprzez wytwarzanie sygnałów o tzw. ekstremalnie niskiej częstotliwości, BioHarmonex ingeruje, na poziomie tkanek, w procesy elekromagnetyczne sterujące organizmem. Emituje impulsowe pole magnetyczne dla poszczególnych narządów w  organizmie człowieka zgodnie ze swoim oprogramowaniem.  Efektem pobudzenia odpowiednich mechanizmów regeneracyjnych organizmu jest przywrócenie stanu jego wewnętrznej równowagi. Skuteczność urządzenia potwierdzają także badania kliniczne. Jego podstawową zaletą jest niezwykle wszechstronny zakres możliwości oraz brak działań niepożądanych.

BioHarmonex - urządzenie najnowszej generacji do wytwarzania pola magnetycznego!

BioHarmonex służy do wytwarzania impulsowego pola magnetycznego. Nie jest aparatem medycznym, lecz przenośnym urządzeniem użytku osobistego, wytwarzającym pole magnetyczne. Jego wręcz kieszonkowe rozmiary i waga sprzyjają użytkowaniu go niemal w każdych warunkach. Najlepszy zasięg działania wykazuje w promieniu do 1,5 m. BioHarmonex jest produktem najnowszej generacji – steruje nim wbudowany mikroprocesor, zawierający aż 20 programów terapeutycznych. Każdy z programów składa się z wielu powiązanych ze sobą programów, dlatego pełna skuteczność może być osiągnięta dopiero wówczas, gdy nie zostaną one przerwane. Po zakończeniu całego ciągu podprogramów tworzących program, urządzenie automatycznie wyłącza się. BioHarmonex zasilany jest przez 2 baterie . Urządzenie posiada 18-sto miesięczną gwarancję.

 

ENERGETYCZNA MOC ZDROWIA DLA LUDZI

Jak działa  Bio-Harmonex?


UWAGA!   BARDZO WAŻNE!
To zdjęcie bierze udział w konkursie - proszę pomóż nam wygrać - wygrajmy razem!
Wejdź do galerii nr 6 - BIOHARMONEX,
 
dalej klikając strzałkami w prawo przejdź do strony 4,
 wyszukaj
powyższe zdjęcie
 i kliknij w nie proszę kilka razy do 30 sierpnia 2010. Oto link:
 http://www.calivita.com.pl/site.php?action=gallery  
 
  -  galeria BIOHARMONEX,  zdjęcie - str.   4


.

Nasz świat jest światem formy, a więc jedynym sposobem dla naszego świata, aby wejść w obszar wzajemnego oddziaływania z bezpostaciową energią Punktu Zero jest Tachyon. Sama w sobie energia Tachyon zachowała całą informację potrzebną do stworzenia idealnego Kontinuum Energii dla każdej zindywidualizowanej formy życia. Wszystko, co dzieje się w ciele ludzkim, już istnieje w przestrzeni Tachyonu w idealnej formie.

    BioHarmonex III generacji zawiera 25 kompleksowych programów, które mogą być wykorzystywane w celach profilaktycznych lub jako uzupełnienie zalecanej terapii.

Dostarcza potencjału do odtworzenia harmonijnie leczących częstotliwości, tworząc efekt neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom energetycznym w komórkach). Porządkuje to, co było zdezorganizowane. Układa i odtwarza pola SOEFs (Pole Subtelnie Zorganizowanych Energii) w komórkach do ich naturalnego stanu porządku i równowagi. Przez to tworzy stan dobrego samopoczucia i zdrowia. Oto 20 kompleksowych programów BioHarmonex:

 

- AFTER TRAINING zmniejsza uczucie zmęczenia, ułatwia regenerację tkanki mięśniowej, wspomaga gojenie mikro- i makrourazów;

- A N T I F R O N T może mieć korzystny wpływ na samopoczucie u osób bardziej wrażliwych na zmiany frontów atmosferycznych. Antifront można korzystnie połączyć z takimi programami jak Pain, Circulation i Biorhythm.

- BIORHYTHM przywraca prawidłowy biorytm, zmniejsza nadwrażliwość na zmiany pogody (meteoropatię);

- BONE-SPINE wzmacnia tkankę kostną, zapobiega osteoporozie, przyspiesza regenerację kości po urazach;

- CHILD ułatwia prawidłowy wzrost i rozwój dzieci;

- CIRCULATION ochrania serce i naczynia krwionośne;

- DETOX wspomaga organizm w pozbyciu się toksyn poprzez wzmocnienie naturalnych mechanizmów oczyszczania;

- DIGESTION poprawia procesy trawienia i przyswajania składników odżywczych;

- EYE-VISION przyspiesza regenerację oka i poprawia ostrość wzroku (m.in. w krótko- i dalekowzroczności, dla osób dużo pracujących przy komputerze, w księgowości);

- FOREVER YOUNG usprawnia pracę układu hormonalnego kobiet i mężczyzn (podnosi libido, wspomaga procesy antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia);

- HORMONE ochrania i przywraca równowagę hormonalną kobiet;

- IMMUNE wzmacnia system immunologiczny;

- L Y M P H A T I C - drgania programu wspomagają układ limfatyczny. Układ limfatyczny jest ważnym elementem naszej odporności. Jego komórki, obecne w całym organizmie, służą do kontaktu z obcymi substancjami. Warto stosować go jako uzupełnienie programów Immune, Circulation i Detox.

- LIVER-PANCREAS ochrania wątrobę i trzustkę oraz wspiera ich prawidłowe funkcjonowanie;

- M E N S E S dzięki swoim wibracjom program ten, zestraja cykl kobiecy, a szczególnie pomocny może być u kobiet z problemami menstruacji. Zalecany jest jako uzupełnienie takich programów jak Hormone, Skin, Detox oraz Biorhythm;

- M E N T A L R E C H A R G E jest zalecany wszystkim osobom, które są narażone na częsty, długotrwały i/lub nadmierny stres oraz w sytuacjach szczególnej gotowości umysłowej (np. okres egzaminów). Zazwyczaj jest polecany w połączeniu z takimi programami jak Nerves, Relax, Circulation i Biorhythm.

- MERIDIAN reguluje zaburzoną równowagę energetyczną;

- NERVES poprawia pracę mózgu oraz neuroprzekaźnictwo (autyzm, choroba Parkinsona, Alzheimera, schizofrenia, zespoł Downa);

- PAIN zmniejsza ogólne dolegliwości bólowe - połączony z programem łagodzącym migreny;

- P R O S T A T E zalecany jest szczególnie mężczyznom, zwłaszcza panom w średnim i starszym wieku. Można go łączyć z programami Urinary, Biorhythm i Forever Young.

- RELAX łagodzi stres (profilaktyka dysharmonii układu wegetatywnego, pomoc w relaksacji psychicznej);

- RESPIRATORY poprawia funkcje układu oddechowego, łagodzi także dolegliwości związane z genetycznie uwarunkowanymi chorobami tego układu;

- SKIN wspomaga proces leczenia problemów skórnych;

- URINARY ułatwia pracę układu moczowego, niezbędny w profilaktyce i leczeniu chorób tego układ;

- WEIGHTLOSS ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów, przyspiesza metabolizm tkanki łącznej i tłuszczowej oraz ich oczyszczanie;
 

Kolejne właściwości nowego BioHarmonex:

• Trzystopniowa, regulowana moc programów;

• Nowoczesny kształt, kolorowy wyświetlacz LCD;

• Akumulatory AAA, łatwo wymienialne przez użytkownika;

• Przenośny, poręczne przyciski, mały rozmiar;

• 20-językowy system menu.

Przenośne urządzenie może być swobodnie używane zarówno w miejscu pracy, jak i podczas podróży.

UWAGA!
Osoby z rozrusznikiem serca, używające aparatów słuchowych lub innych urządzeń leczniczych, przed zastosowaniem urządzenia BioHarmonex III powinny zasięgnąć porady lekarskiej.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Skuteczność urządzenia potwierdzają różne badania kliniczne. Znane są liczne przypadki pojawienia się efektu terapeutycznego już w 30 min. po zastopowaniu urządzenia (dotyczy głównie działania przeciwbólowego). Przez ponad 30 lat stosowania tej metody nie wykazano żadnych działań nieporządnych.  Przeczytaj o energii Tachyonu! >>

Co na temat biorezonansu Maciej Trojanowski z TVN - "Niedowiary" - zobacz tu>>

 
Cena klubowa: równowartość w PLN - 2.450,00 PLN

Cena klienta (detaliczna): 3.259,00 PLN  - kup teraz >>

Zakup w niższej cenie w formie z rejestracja w Klubie CaliVita (płatność gotówką, kartą VISA lub przelewem) tutaj>>


Zobacz też:


BIO-HARMONEX NA RATY!

JESTEM ZAINTERESOWANA ZAKUPEM NA RATY BIO-HARMONEX . CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ? ??
NIE STAĆ MNIE NA WYŁOŻENIE TAK WIELKIEJ SUMY ,A MOŻE JEST COŚ TAKIEGO JAK WYPOŻYCZENIE ZA OPŁATĄ?

PROSZĘ O WYCZERPUJĄCE INFORMACJE .
POZDRAWIAM
ELŻBIETA  K .

PROSZĘ O MATERIAŁY DOTYCZĄCE NOWYCH PRODUKTÓW . 
 

----- Original Message -----

Sent: Friday, February 02, 2007 3:19 PM

BOHARMONEX NA KRETYT!

Zainteresowanych kredytem  odsyłamy do firmy UNILINK  nr tel. 22 4831900 lub tel.kom. 504049447.
Na hasło "CALIVITA" firma UNILINK udzieli  Klubowiczom tzw. szybkiej pożyczki na specjalnych warunkach.

UWAGA!

Korzystne warunki kredytu otrzymacie Państwo jedynie po 2-krotnym podaniu hasła "CALIVITA",
pierwszy raz podczas rozmowy z firmą UNILINK  pod tel.  22 4831900 lub tel.kom. 504049447.

Drugi raz w biurze Regionalnym UNILINK po umówieniu się na wizytę, podczas załatwiania formalności związanych z pożyczką
- http://www.unilink.pl/unilinksa/index.php?id=0