Flumycon, Flukonazol, Fluconazolum >>    Cennik   Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>      wyślij link       strona do druku      

AC Zymes
(
Lactobacillus Acidophilus)

oprac. Renata Zarzycka - autorka wielu audiobooków i książek >>

Od niedawna zdaliśmy sobie sprawę z faktu, że zdrowie całej naszej rodziny zależy od właściwego pożywienia. Nadmiar szkodliwych substancji w naszym otoczeniu obniża sprawne funkcjonowanie układu trawiennego. Zanika naturalna flora bakteryjna. Pojawia się niestrawność, proces powolnego samozatrucia organizmu i rozwój poważnych patologii, które z biegiem lat mogą prowadzić do naruszenia podstawowych funkcji wielu narządów, do otyłości a nawet zmian nowotworowych.


Dla zdrowej mikroflory jelita niezbędny jest odpowiedni poziom “dobrych” bakterii. Bakterie te są naturalnymi lokatorami ludzkich wnętrzności i żyją z człowiekiem w symbiozie. Nowoczesny preparat AC-Zymes zapewnia w jednej kapsułce aż 2 miliardy żywych kultur “dobrych” bakterii Lactobacillus Acidophilus. Produkt ten należy do grupy tzw. probiotyków - “przyjaznych” bakterii uczestniczących w ostatnim stadium trawienia. Chroni organizm przed wpływem substancji zanieczyszczających, neutralizuje działanie produktów ubocznych przemiany materii  i toksyn. Ściśle współpracuje z systemem immunologicznym: wspomagając nasze “własne” bakterie, wytwarza jednocześnie niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych np. mikrokokków, E.coli, Clostridium oraz grzybów Candida albicans. Ostatnio w Polsce grzybica skóry jako skutek uboczny stosowanych nadmiernie kuracji antybiotykowych, stała się często spotykaną chorobą.

AC Zymes suplementy CaliVita
kup teraz tutaj>>

 
W jelicie grubym AC-Zymes ma wiele ról do spełnienia:
wspomaga produkcję witamin z grupy B zapobiegając problemom skórnym m.in. egzemie, grzybicy na rękach, nogach, palcach, pod paznokciami, w płucach, jelitach bądź w pochwie;
bierze udział w procesie syntetyzowania witaminy K, która wspomaga krzepliwość krwi i wchłanianie wapnia - wydalanie wapnia z organizmu zmniejsza się o połowę co jest ważne dla kobiet w ciąży, dla dzieci w zapobieganiu próchnicy i w okresie wzrostu oraz dla osób starszych dbających o swój układ kostny;
acidophilus sprzyja przyswajaniu przez organizm żelaza zapobiegając tym samym anemii anemii;
wspomaga syntezę colistynu - słabego antybiotyku, zastępującego stosowaną zbyt często terapię antybiotykami, co szczególnie ważne jest dla alergików i astmatyków;
zaletą acidophilus jest produkcja acetylocholiny, która wspiera proces obniżania poziomu cholesterolu, jest również ważna w leczeniu tzw. nie trzymania moczu (np. w menopauzie oraz u osób w starszym wieku);
acidophilus wspomaga odchudzanie – pomaga w przetwarzaniu tłuszczów, aminokwasów, laktozy i białka mlekowego;
  “dobre” bakterie regulują poziom wielu hormonów na co warto zwrócić uwagę w okresie klimakterium, w wieku dojrzewania a szczególnie w trakcie leczenia trądziku oraz w chorobach tarczycy, cukrzycy, chorobach kobiecych i innych
   oraz profilaktycznie i w
leczeniu powikłań grzybicznych u pacjentów z neutropenią*.

Przykładowo, w ostatnich latach Clostridium difficile stała się jedną z najczęstszych na świecie przyczyn infekcji szpitalnych. Tylko w USA powoduje około 3 milionów przypadków biegunki i zapalenia jelit i od 5000 do 20 000 zgonów co roku, a liczby te rosną!

Eksperci przypisują ten wzrost zarówno stosowaniu i nadużywaniu antybiotyków, jak też brakowi higieny. Około 70 procent zdrowych dzieci rodzi się z C. difficile zamieszkującą ich jelita. Z nieznanych przyczyn nie powoduje to choroby - być może w jelicie niemowlęcia brakuje receptorów dla dwóch toksyn wytwarzanych przez bakterię. Jednak około drugiego roku życia, gdy jelito jest lepiej rozwinięte i zasiedlone przyjaznymi bakteriami, obecność C. difficile staje się rzadsza, spadając do ilości 2-3 procent dzieci, co odpowiada częstości jej występowania wśród zdrowych dorosłych. Uważa się, że C. difficile jest odpowiedzialna za niemal wszystkie rodzaje infekcji jelitowych, od łagodnej biegunki do poważnych, a nawet śmiertelnych zapaleń jelit, jakie zdarzają się po antybiotykoterapii.

Za pomocą profilaktyki AC-Zymes od najmłodszych lat, a nawet miesięcy życia, możemy zapowiedz kolce jelitowej u niemowląt, biegunce oraz  wielu innym zaburzeniom trawiennym.
AC Zymes przeciwdziała brakowi apetytu szczególnie u dzieci, ma pozytywny wpływ na problemy z wypróżnieniem, a w razie przewlekłej biegunki preparat stosowany w ciągu 5-6 dni normalizuje skład mikroflory jelit. “Przyjazne” bakterie niszczą inne bakterie, które są powodem powstawania gazów bądź przykrego zapachu z ust, również zapach potu skóry i stóp. Ze względu na szerokie spektrum działania w odtruwaniu jelit, acidophilus poleca się stosować na 2-3 tygodnie przed każdą planowaną kuracją leczniczą, chemioterapią, kuracją oczyszczającą oraz przed planowanym zabiegiem chirurgicznym. Suplementacja AC-Zymes jest w pełni bezpieczna i polecana jako naturalna, nieszkodliwa terapia zastępująca wiele syntetycznych preparatów.
           

W menu naszej rodziny często jako profilaktykę zdrowotną stosujemy “dobre” bakterie acidophilne. Pragniemy uchronić nasze dzieci a szczególnie syna - alergika od chorób i związanych z nimi leków - jak dotychczas z doskonałym skutkiem. Wszystkich członków California Fitness również zachęcamy do włączenia acidophilus w codzienną dietę. Starożytni medycy mawiali: ““chcesz być zdrowy - musisz utrzymać swoje jelito grube w idealnym porządku”. Uważamy, iż AC-Zymes stanowi doskonały fundament do osiągnięcia pełnego sukcesu w utrzymaniu czystości jelita oraz w poprawie dobrego samopoczucia, wyglądu i mocnego zdrowia.

Z mojej praktyki lekarskiej...

Zaparcia

Zwracam się w sprawie następującego problemu. Skończyłem już 68 lat i wciąż borykam się z nieustannym zatwardzeniem. Codziennie jestem zmuszony sięgać po środki przeczyszczające, jednak jest to zbyt drastyczne rozwiązanie, które bardzo mnie męczy. Jeżeli macie jakiś produkt, który może mi pomóc, proszę, napiszcie mi o tym!

Proszę koniecznie wypijać 2 litry płynów dziennie, każdego dnia jadać surowe i świeże warzywa oraz owoce  (uwzględniając grupę krwi) lub zastosować ZenThonic. Ponadto proszę zastosować Nopalin, w dawce 3 razy dziennie 1-2 tabletki, również popijając dużą ilością płynów. Warto go połączyć z preparatem Super Soya Lecithin i AC-Zymes, które wspomagają działanie Nopalinu.

Więcej tutaj>>

Przykry zapach z ust

Przepraszam, że zwracam się o pomoc w sprawie intymnej, ale nie wiem, co mam zrobić. Wszystkiemu winien jest brzydki zapach z moich ust. Jest nieprzyjemny nie tylko dla mnie, ale co gorsze, wstydzę się pokazywać wśród ludzi. Nie pomaga ani regularnie mycie zębów, ani płyny do płukania jamy ustnej.

W rozwiązaniu Pani problemu może pomóc produkt ParaProteX w dawce dziennej 3x1 tabletka oraz AC-Zymes 3x1 kapsułka. Polecam jeszcze dostosować dietę do swojej grupy krwi.

Wypadanie włosów

Im bliżej wiosny, tym bardziej wypadają mi włosy. Podczas mycia wyłażą całymi garściami, więc obawiam się, że niedługo nic mi nie zostanie na głowie. Używam szamponu wzmacniającego, ale jak na razie, bez widocznych efektów. Pomyślałam, że zacznę odżywiać moje włosy również od wewnątrz, ale nie wiem, który z suplementów żywieniowych może pomóc na moją dolegliwość.

     Po wykluczeniu choroby np. grzybicy lub innej choroby jelit gdzie podaje się AC Zymes poprawiający wchłanialność, należy przede wszystkich zastosować multiwitaminę. Proponuję zażywać produkt z serii Vital zgodny z grupą krwi, w dawce dziennej, dla dorosłych, 3 razy dziennie 1 tabletkę. Jeżeli nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu, należy zwiększyć ilość zażywanych naturalne witamin z grupy B oraz selenu.

dr Edith Varga


MISTRZYNI BODY FITNESS 2006 - Maja Wasilewicz

(Konsultacji wstępnych w sprawie doboru i stosowania produktów CaliVita, Pani Mai Wasilewicz udzielił Pan Piotr Zarzycki)

Nazywam się Maja Wasilewicz, mam 23 lata, z wykształcenia jestem inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, instruktorem kulturystyki, trenerem personalnym, czynną zawodniczką fitness. Na koncie swoich osiągnięć sportowych posiadam takie tytuły jak np: Mistrzyni Świata Juniorek w Fitness Gimnastycznym, wielokrotna Mistrzyni i vice-Mistrzyni Polski w Fitness, Finalistka Mistrzostw Świata i Europy, Mistrzyni w Body Fitness 2005 r. i 2006 r. Obok sportu, moją równie wielką pasją, jest dietetyka i odżywianie.

„Przetestowałam” naprawdę wiele marek suplementów, aż wreszcie trafiłam na ofertę CaliVita® i zostałam klubowiczką , z czego jestem bardzo zadowolona.
W CaliVita® znalazłam kilka rozwiązań dla siebie jako sportowca, jak również produkty te pomogły mi w walce z wieloletnim problemem – m.in. całorocznym katarem siennym, na który nic nie potrafi li poradzić ”panowie w białych fartuchach”, bezradnie rozkładając ręce, nie ujmując przy tym w żaden sposób moim cierpieniom.

Chciałabym pokrótce przedstawić Państwu te produkty CaliVita®, które miałam już przyjemność wypróbować i odczuć ich pozytywne efekty na własnym organizmie:

Zenhonic
Moim zdaniem jest to niesamowity produkt!|
Wypróbowałam jego działanie na swoim organizmie po zakończeniu półrocznego okresu startowego. Czas przygotowań do zwodów i same zawody są okresem bardzo ciężkim i wyczerpującym. Muszę przyznać, że efekty zastosowania preparatu ZenThonic przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dzień po dniu zauważałam znaczną poprawę funkcjonowania „mojego przyjaciela" . Mój organizm w bardzo krótkim czasie powrócił do równowagi , a ja momentalnie odzyskałam energię i czułam, że „z marszu” mogę szykować się do kolejnego startu. ZenThonic to SAMA CENNA NATURA!
Jest to najlepsze, naturalne, szybkie i nie zastąpione rozwiązanie problemu z dostarczaniem organizmowi niezwykle silnych antyoksydantów, także witamin i składników mineralnych.

AC Zymes
Pomaga przywrócić równowagę pożytecznej mikroflory jelit i wzmacnia układ odpornościowy.

ParaProteX
Wielki pogromca pasożytów! Atakuje i zwalcza je bezlitośnie bez najmniejszego z stanowienia!
Preparat ten pomógł mi zwalczyć gronkowca złocistego, z którym od dłuższego już czasu bezskutecznie walczyli zarówno lekarze, jak i mój organizm.

Nopalin
Preparat ten pomaga mojej wątrobie, nerkom i jelitom. Wpływa również pozytywnie na układ odpornościowy. Stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej. Normalizuje mój apetyt, a także zapobiega zatrzymywaniu zbędnych ilości wody w organizmie, co zmniejsza ryzyko m.in. powstawania cellulitu.

============================================
Podsumowując, muszę przyznać, że wypróbowane przeze mnie preparaty CaliVita® pozytywnie mnie zaskoczyły i z pewnością sięgnę po kolejne pozycje z oferty CVI. Mam nadzieję podzielić się z Państwem moimi nowymi „doznaniami” na łamach kolejnych wydań CaliNewsa!

CaliNews, Wrzesien 2006  -  fragmenty artykuły


ARTYKUŁY NA TEMAT MANGOSTAN ORAZ ZENTHONIC:

Na przesilenie wiosenne - naturalna bomba z witalną energią>>

Powrót do formy... >>>

Mangostan >>>

Biologicznie aktywne suplementy>>>

Wykaz czynników rakotwórczych dla ludzi >>>

 ÝÝÝ

============================================
 ©  Copyright by Renata Zarzycka. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.

Więcej na http://www.noni.com.pl/acidophilus.html

ARTYKUŁY POMOCNICZE:
"Kiedy antybiotyki działają "za dobrze" - Jane E. Brody >>
„Zaburzenia mikroflory jelita a współczesne choroby cywilizacyjne”
"Pasożyty (m.in.: lamblie, owsiki, włosogłówka, glista ludzka) i grzybica"

Zapytaj autora >>

*UWAGA!!! 

Powszechnie podawany lek farmaceutyczny na grzbicę - Flumycon zwany też Flukonazol (Fluconazolum) - czy ma skutki uboczne?

"Epidemiologia i ewolucja kliniczna zakażeń grzybiczych u dzieci po przeszczepieniu szpiku" - dr Katarzyna Juszczak

"Celem pracy była analiza epidemiologiczna i kliniczna zakażeń grzybicznych u dzieci po przeszczepieniu szpiku w oddziale transplantacji Kliniki Hematologi i Chorób Rozrostowych Dzieci we Wrocławiu w latach 1994-98. Badaniami objęto 75 dzieci w wieku 20 m-cy do 19,5 lat, u których wykonano 78 przeszczepień szpiku-62 autologicznych PBSCT/BMT i 16 allogenicznych z powodu chorób rozrostowych układu krwiotwórczego i limfatycznego oraz wyjściowo zaawansowanych stadiów guzów litych (...)

Częstość zakażeń powierzchownych wyniosła 55,12%. Najczęstszą lokalizacją tych zakażeń powodowanych głównie przez trzy gatunki Candida: 63% C. albicans, 20% C. glabrata, 10% C. crusei była śluzówka jamy ustnej i/lub dalszych odc. przewodu pokarmowego. (...)
Ryzyko wystąpienia inwazyjnego zakażenia grzybiczego u pacjentów po przeszczepieniu allogenicznym było prawie dwukrotnie większe niż po przeszczepieniu autologicznym.
Pacjenci po przeszczepieniu szpiku narażeni są na wysokie ryzyko wystąpienia potencjalnie śmiertelnych inwazyjnych zakażeń grzybicznych. Szerokie zastosowanie fluconazolu w profilaktyce zakażeń grzybiczych może prowadzić do wzrostu częstości występowania gatunków
Candida crusei i Candida glabrata  opornych na fluconazol. Opracowanie nowych standardów postępowania-zapobiegania, wczesnej diagnostyki i leczenia powikłań grzybiczych u pacjentów z neutropenią powinno być przedmiotem dalszych badań.
 

Promotor pracy - prof. dr hab. Alicja Paulina Chybicka
Jednostka, w której wykonano pracę:
Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocław
dane - Badania naukowe (SYNABA II)
identyfikator rekordu:  sn79763>>

 

Więcej szczegółów na temat Flumyconu tutaj - http://www.faceci.com.pl/flumycon-flukonazol.html


 Sklep Internetowy w cenie lubowej (30% taniej) >>    kup teraz AC Zymes>>